Panele lamelowe

Panele lamelowe

Fronto Max

o kolekcji
Wszystkie produkty

image

Uniwersalne zastosowanie

Fronto Max to produkt, który daje wiele możliwości projektowych. Panele można zamontować zarówno na ścianie jak i na suficie, w pionie lub w poziomie, czy połączyć z innymi panelami elewacyjnymi VOX. Dobrze sprawdzą się na całości budynku lub jako pojedynczy akcent na elewacji.

image

Jakość i technologia

Technologia trójwarstwowa zastosowana przy produkcji Fronto Max powoduje, że panele łączą w sobie wysoką odporność mechaniczną i termiczną z możliwościami materiału polimerowego pod względem kształtu, koloru i struktury. Jednocześnie są wygodne i łatwe w montażu, nie korodują w trakcie użytkowania, nie łuszczą się, nie matowieją i nie wymagają szczególnej pielęgnacji.

image

Praktyczne i piękne

Fronto Max to trwała i bardzo estetyczna alternatywa dla pięknych ale wymagających regularnej konserwacji lameli drewnianych. Spośród szerokiej gamy jasnych i ciemnych dekorów drewnopodobnych można dobrać panele dla dowolnego projektu fasady.

Najważniejsze cechy

Panele Fronto produkowane są w innowacyjnej technologii Max-3, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na uderzenia i duże wahania temperatury. Panele listwowe wyglądają ładnie i nowocześnie, są też wodoodporne, lekkie, bezobsługowe, a także szybkie i łatwe w montażu.

Zobacz instrukcję montażu

produkty
Fronto Max

51 produktów

Szafa 4-drzwiowa 4 You Fresh

Szafa 4-drzwiowa 4 You Fresh

od 3 290 zł


25 z 51 produktów
51 produktów
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/