Kolekcja mebli

Balance

o kolekcji
Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Personalizuj

Wybierz podesty i skrzynki, aby dowolnie skonfigurować regał, komodę, biurko czy szafkę. Przetestuj różne warianty w konfiguratorze online. A na koniec, w programie do aranżacji VOXBOX, zobacz jak Balance wpisze się w Twoje wnętrze.

Buduj z łatwością

Meble Balance układasz jak z klocków, bez konieczności użycia narzędzi. Opracowany przez nas innowacyjny system montażu to połączenie podestów, skrzynek i specjalnych elementów antypoślizgowych. Poszczególne moduły nakładasz na siebie, bez wykorzystywania śrub czy wkrętów.

Zmieniaj układ w dowolnym momencie

Dziś wysoki regał, jutro szafka RTV i ławka w przedpokoju. Meble Balance możesz wielokrotnie przestawiać, przebudowywać i zmienić ich układ. Z czasem, w miarę zmieniających się potrzeb, możesz też dokupić dodatkowe elementy i w kilka chwil stworzyć całkiem nową aranżację.

slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
Biblioteka<br>materiałów

Biblioteka
materiałów

Skrzynki w systemie Balance

Cztery nowe kolory skrzynek dają jeszcze więcej swobody w tworzeniu oryginalnych aranżacji i łączeniu z pozostałymi kolekcjami z naszej oferty.

Skonfiguruj
własny układ

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Jak działa system Balance

Projektantki

Zespół projektowy

Innowacyjna kolekcja Balance, stworzona przez duet projektantek Joannę Leciejewską i Wiktorię Lenart, daje wolność decydowania o wyglądzie i funkcji mebli. To rodzaj klocków, które można dowolnie składać i rozkładać, bez użycia narzędzi.

Joanna Leciejewska

Joanna Leciejewska jest projektantką w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, projektowania opakowań oraz projektowania graficznego. Otrzymała nagrody takie jak: Red Dot Award, Must Have, TOP DESIGN award, Dobry Wzór, nagroda Philips EKODESIGN. W 2013 roku otrzymała tytuł Designera Roku przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.

Wiktoria Lenart

Wiktoria Lenart, projektantka wzornictwa przemysłowego, ukończyła w stopniu doktora wzornictwo przemysłowe na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Supermocą prowadzonego przez nią Studia jest otwartość – na ludzi i na metody pracy. Kreuje przedmioty w oparciu o doświadczenie oraz nieustająco rozwijaną wiedzę, pasję do form, materiałów i technologii. Podczas projektowania produktu, w nowatorski sposób rozwiązuje każdy problem, czego najlepszym przykładem jest system Balance. Jest laureatką takich nagród, jak iF Design Award, Must Have czy Make Me!.
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/