System modułowy

Conffi

o kolekcji
Wszystkie produkty
Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Buduj z modułów

Wybór własnej konfiguracji mebli z kolekcji Conffi to przyjemność łączenia i dobierania elementów. Możesz wybrać klasyczną sofę z trzech modułów i cieszyć się nią przez lata lub zdecydować się na większą ilość elementów i w razie potrzeby wprowadzić do klasycznego układu odrobinę szaleństwa.

Personalizuj

Conffi przybierze dowolną postać i odnajdzie się w każdym wnętrzu, wystarczy, że nadasz mu wybrany kształt i kolor. Wybierz szeroki podłokietnik z zaszewkami lub wąski. Albo zamiast tapicerowanego boku - funkcjonalny kosz metalowy z blatem lub drewnianą półkę. Do wyboru są również cztery rodzaje drewnianych nóżek lub zestaw nóżek metalowych.

Montuj z łatwością

Moduły Conffi zaprojektowaliśmy tak, aby ich montaż przebiegał gładko i bezproblemowo. Pod każdym z modułów znajdują się zębate krokodylki, które połączą poszczególne elementy. W razie przeprowadzki z łatwością rozmontujesz całość i zabierzesz swoje Conffi do kolejnego mieszkania. Dzięki modułowej konstrukcji paczki z poszczególnymi elementami zmieszczą się do windy.

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Jak stworzyć własny mebel

System Conffi oferuje niezliczone możliwości. Pozwala zbudować sofę idealnie dopasowaną do wnętrza, korzystając z bogatego wyboru elementów. Wystarczy dostosować jej wykończenie do aranżacji, a układ siedzisk – do aktualnych potrzeb.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX
Biblioteka<br>materiałów

Biblioteka
materiałów

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Podłokietniki i poduszki

Wybierając jeden z dwóch rodzajów podłokietników i poduszek, nadasz Conffi bardziej klasyczny lub nowoczesny charakter. Te elementy definiują zarówno rozmiary mebla, jak i jego stylistykę.

Grynasz Studio

Grynasz Studio

"Przy projektowaniu systemu Conffi, gdzie ilość kombinacji i zestawień jest właściwie nieograniczona, przyświecała nam idea „formy otwartej”. W ten sposób nasz mebel elastycznie i empatycznie wychodzi naprzeciw różnym potrzebom domowników, którzy mają wpływ na ostateczny kształt mebla. "

Produkty z tej kolekcji obecnie są dostępne tylko w salonach VOX

Znajdź swój salon i umów się z doradcą

produkty
Conffi

43 produkty

Desk 140 Stige

Desk 140 Stige

1 740 złContainer for desk Stige

Container for desk Stige

499 zł


Personalizuj


Desk 140 Simple

Desk 140 Simple

od 1 759 zł


25 z 43 produktów
43 produkty
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/