Kolekcja mebli

Nature

o kolekcji
Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

image

Ponadczasowość

Połączenie uniwersalnej stylistyki i najwyższej jakości materiałów sprawia, że Nature będzie Ci towarzyszyć przez długie lata. Wygląd nawiązujący do klimatu retro powoduje, że meble te świetnie łączą się zarówno z nowymi przedmiotami, jak i wyposażeniem vintage.

image

Stylistyka i dbałość o detale

Projektując tę kolekcję, zadbaliśmy o każdy szczegół. Zaoblone krawędzie, przyjemne w dotyku uchwyty, ażurowe zagłówki – meble Nature łączą wygodę i funkcjonalność, a przy tym po prostu pięknie wyglądają. To także zasługa użytych materiałów: litego drewna dębowego i barwionej stali.

image

Funkcjonalność

Toaletka, którą w dowolnym momencie zmienisz w biurko, stół z ukrytymi szufladami i metalową wnęką, dwustronna komoda czy wielofunkcyjna ławka. Nature to wyjątkowe meble, które zaskoczą Cię mnogością zastosowań.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Kolekcja Nature powstała z zamiłowania do naturalnych materiałów i z przekonania, że każda przestrzeń może być mądrze i pięknie wykorzystana. Nature z łatwością dopasuje się do różnych pomieszczeń: dużych, otwartych, tych tradycyjnie podzielonych na mniejsze pokoje, a także tych najmniejszych, wymagających szczególnej uwagi przy urządzaniu. Solidne bryły mebli pomieszczą wiele, a skośne drewniane nóżki nadadzą lekkość całemu wnętrzu.

Łóżka

Łóżka

slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty

Stół

Niepowtarzalny i pomocny. Czym byłaby jadalnia bez solidnego stołu?

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Meble Nature

Funkcje brył

Projektanci

Tabanda

Wiemy, że im więcej zdolnych ludzi, tym więcej świetnych pomysłów. Dlatego nad naszymi kolekcjami pracujemy zespołowo. Do wspólnych kreatywnych poszukiwań zapraszamy utalentowanych projektantów. W ten sposób myśli i potrzeby materializują się w piękne i użyteczne produkty.

Filip Ludka

W naszych projektach obecne są materiały, z którymi spotykamy się na górskim szlaku, oraz formy, kolory i tekstury wyłaniające się z pozornie chaotycznej ciszy.

Megi Malinowska

Podziwianie i wychwytywanie najdrobniejszych szczegółów natury to nasze największe zamiłowanie. W jej otoczeniu od zawsze realizujemy swoje sportowe pasje lub zwyczajnie kontemplujemy widoki i przestrzeń.

Tomek Kempa

Wybieramy lokalnych producentów, gdyż zależy nam na zaufanych relacjach ze zdolnymi ludźmi. Dokładnie w taki sam sposób jak w naturze gdzie liczy się każde ogniwo tworzące idealnie działający ekosystem. Te wartości są niezwykle istotne dla każdego produktu Tabandy.
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/