Kolekcja mebli

Young Users

o kolekcji
Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Buduj jak z klocków

Moduły Young Users dopasujesz do układu każdego wnętrza, od poddasza ze skosami, po niewielki pokój dla rodzeństwa. Łącz, zestawiaj, buduj, a wraz z rosnącymi potrzebami dziecka dodawaj kolejne moduły.

Nadaj swój charakter

Wymienne nakładki, wypełniacze i organizery są otwarte na estetyczne eksperymenty i kreatywne poszukiwania. A różnokolorowe podświetlenie półek i led Twinkly, którego kształt można dowolnie zmieniać dają ogromne pole do popisu w tworzeniu atmosfery światłem.

Wybór na lata

Nic nie zmienia się tak szybko, jak nasze dzieci. Trwałe materiały i sprytne rozwiązania Young Users pozwolą Wam wielokrotnie zmienić wygląd pokoju, bez wymieniania mebli.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Modułowy Young Users to najbardziej osobiste meble świata. Dzięki wymiennym, metalowym nakładkom i geometrycznym wypełniaczom można całkowicie zmienić wygląd mebli i nadać pomieszczeniu dziecięcy, młodzieżowy, a nawet dorosły klimat. Z modułów zbudujesz meble narożne, pojemne szafy, regały nawet do wyjątkowo niestandardowych przestrzeni, jak np. poddasza.

Szafy i nadstawki

Szafy i nadstawki

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Podest

Funkcjonalna baza dla mebli - na niej ustawisz moduły tworzące szafy czy regały. A w mobilnej szufladzie pomieścisz mnóstwo dodatkowych rzeczy. Podest sprawdzi się też w roli siedziska. Wystarczy dodać miękkie poduszki.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX
Marta Krupińska

Marta Krupińska

"Young Users był nie tylko moim pierwszym projektem dla VOX, ale też pierwszym w Polsce opracowanym w metodologii Design Thinking. Nigdy nie zapomnę momentu, w którym wpadliśmy na pomysł wymiennych nakładek."

Projektantka

Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/