Mapa salonów VOX

voxpol-skoneclass-enviloerkadoportaeggerdrequick-step
voxpol-skoneclass-enviloerkadoportaeggerdrequick-step
ZAPRASZAMY DO SALONÓW VOX

ZAPRASZAMY DO SALONÓW VOX

Szukasz drzwi, podłóg, mebli, porady technicznej, a może pomysłu na cały dom? Dobrze trafiłeś, ponieważ do Twojej dyspozycji mamy sieć salonów w całej Polsce, setki produktów, ekspertów technicznych, stylistów oraz VOXBOX VR – bezpłatny program do aranżacji wnętrz, dzięki któremu sprawdzisz projekt w wirtualnej rzeczywistości. W zależności od potrzeb możesz skorzystać ze specjalistycznego salonu z ofertą drzwi i podłóg lub mebli, albo salonu Wnętrza VOX z kompleksowym zakresem produktów i usług.

Tysiące różnorodnych
produktów

Wsparcie techniczne
i stylistyczne

Przyjazna atmosfera
i doradztwo

Program do aranżacji
wnętrz VOXBOX

WNĘTRZA VOX

Salon wnętrzarski z kompleksową ofertą podłóg, paneli, listew przypodłogowych, drzwi, ścian dekoracyjnych, mebli i wyposażenia wnętrz marki VOX oraz najlepszych polskich i europejskich producentów. W salonie możesz bezpłatnie skorzystać z doradztwa stylistycznego i technicznego oraz zamówić projekt wnętrza w programie VOXBOX, dzięki któremu sprawdzisz projekt w wirtualnej rzeczywistości.

SALON MEBLI

Salon specjalistyczny z ofertą mebli, dekoracji, tkanin, oświetlenia i akcesoriów marki VOX. W salonie możesz bezpłatnie skorzystać z doradztwa stylistycznego i technicznego oraz zamówić projekt wnętrza w programie VOXBOX, dzięki któremu sprawdzisz projekt w wirtualnej rzeczywistości.

SALON DRZWI I PODŁÓG

Salon specjalistyczny z ofertą podłóg, paneli, listew przypodłogowych, drzwi wewnętrznych i ścian dekoracyjnych marki VOX oraz najlepszych polskich i europejskich producentów. Tutaj otrzymasz eksperckie porady i znajdziesz ekipy montażowe polecane przez VOX.

VOXBOX STUDIO

VOXBOX Studio to nowy format salonu wyposażenia wnętrz, łączący funkcję studio projektowego z najlepszymi na rynku narzędziami digitalowymi. Każde VOXBOX Studio tworzy Centrum Doświadczeń z biblioteką materiałów i wirtualną rzeczywistością oraz sklep online z możliwością konfigurowania i szybkiego zakupu tysięcy produktów.

Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/