Meble tapicerowane

Stello

o kolekcji
Wszystkie produkty
Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

image

Oryginalny projekt

Wraz z projektantem Krystianem Kowalskim znaleźliśmy idealne połączenie formy i funkcji. Wyrafinowany kształt, harmonijne proporcje i przede wszystkim - wyjątkowy komfort mebla. Stello to elegancki minimalizm, który dostosuje się do różnych przestrzeni i przetrwa próbę czasu.

image

Doskonała forma

Miękkie linie, delikatne zaoblenia, łagodnie wyprofilowane podłokietniki - zadbaliśmy o każdy detal, aby stworzyć doskonałą okazję do wypoczynku.

image

Personalizacja

Stello lubi się wyróżniać. Aby nadać swojej sofie wyjątkowy charakter możesz wybrać nie tylko tkaninę, która ubierze mebel, ale również ozdobną listwę w jednym z 3 kolorów. Listwa może też pozostać tapicerowana tworząc jednolitą całość z siedziskami i oparciami.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Sofa

W tej sofie każdy detal jest piękny i zaprojektowany po to, by otulać Cię komfortem. A gdy zajdzie potrzeba, sofa przeobrazi się w wygodne łóżko.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX
Biblioteka materiałów

Biblioteka materiałów

Listwy ozdobne

Piękno Stello podkreśla ozdobna listwa z tapicerowanym lub drewnianym wykończeniem do wyboru. Elegancki detal wyróżnia bryłę na tle innych sof. Dekory zaczerpnięte z kolekcji Creative i Spot pozwalają połączyć meble i stworzyć spójną całość.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX
Krystian Kowalski

Krystian Kowalski

„Moją motywacją przy projekcie Stello było stworzenie współczesnego mebla o wyrafinowanej formie. Stworzyliśmy funkcjonalną sofę z funkcją spania, która jednocześnie nie rezygnuje z elegancji i harmonijnych proporcji.”

Projektant

produkty
Stello

128 produktów

Skrzydło drzwiowe ERKADO Aralia 1

Skrzydło drzwiowe ERKADO Aralia 125 z 128 produktów
128 produktów
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/