Kolekcja mebli

4 You Fresh

o kolekcji
Wszystkie produkty
Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Wyjątkowe funkcjonalności

Tylu sprytnych funkcji nie znajdziesz w żadnej innej kolekcji. Wykorzystasz je od sypialni, aż po jadalnię i pokój młodzieżowy. Każdy z mebli 4 You Fresh jest przemyślany w najdrobniejszym detalu i pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni Twojego domu.

image

Wybór na lata

Kolekcję 4 You Fresh zaprojektowaliśmy wiedząc, że intensywne domowe życie potrzebuje solidnych mebli, które zachowają estetyczny wygląd przez długi czas. Ta seria może towarzyszyć Twoim dzieciom w procesie dorastania i zmieniać się wraz z Tobą i całą Twoją rodziną.

Personalizacja

Kolorystyczna baza całej kolekcji to piaskowy beż. Możesz tworzyć monochromatyczne zestawienia albo dodając do poszczególnych brył kolorowe skrzynki nadać meblom dowolny klimat. Wybierając jeden z dwóch wariantów uchwytów również zdecydujesz o finalnym charakterze Twojego 4 You Fresh.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Nasza bestsellerowa kolekcja w nowej odsłonie kolorystycznej i funkcjonalnej. Teraz możesz wybrać nie tylko czystą biel, ale i ocieplający wnętrze piaskowy beż z dębowymi akcentami. A do tego meble, jakich jeszcze nie było: łóżka, regały, toaletki i stoliki kawowe z nowymi funkcjonalnościami.

Szafy

Szafy

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty

Szafa 4-drzwiowa

Przemyślana w każdym szczególe może konkurować z niejedną garderobą. Składane drzwi zapewniają dostęp do pełnej zawartości szafy.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX
Biblioteka materiałów

Biblioteka materiałów

KOLORY

Kolor korpusów i frontów mebli to piaskowy beż. Ostateczny wygląd mebla zdefiniujesz dzięki wymiennym skrzynkom dostępnym w sześciu kolorach, które można umieścić we wnękach regału oraz w innych meblach z rodziny 4 You. Czarne skrzynki wprowadzą do zdecydowany, elegancki ton, z kolei pudrowy róż czy terakota ocieplą wnętrze.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Projektanci

Zespół projektowy

Autorami kolekcji 4 You Fresh są Joanna Leciejewska i Piotr Kuchciński.
To odświeżona wersja serii 4 You, która powstała w wyniku wyjątkowego procesu projektowego, zgodnego z ideą projektowania uniwersalnego. Badanie użytkowników pozwoliło na zdiagnozowanie ich potrzeb, również tych nienazwanych i nieoczywistych. Badania wskazały też meble, wokół których najczęściej skupia się codzienność: stół, łóżko i szafa. To właśnie one stały się głównymi elementami kolekcji 4 You i 4 You Fresh.

Joanna Leciejewska

Joanna Leciejewska jest projektantką w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, projektowania opakowań oraz projektowania graficznego. Otrzymała nagrody takie jak: Red Dot Award, Must Have, TOP DESIGN award, Dobry Wzór, nagroda Philips EKODESIGN. W 2013 roku otrzymała tytuł Designera Roku przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.

Piotr Kuchciński

Piotr Kuchciński - jego obszary działalności to architektura, architektura wnętrz, design - historia i teoria, grafika użytkowa, grafika wydawnicza, identyfikacja wizualna, ilustracja, mała architektura, meble, projektowanie produktu 3D, reklama, wystawiennictwo. Wzory Piotra Kuchcińskiego nagrodzono licznymi nagrodami, w tym Meble Plus – Produkt Roku, Dobrym Wzorem, Złotym Medalem MTP.

produkty
4 You Fresh

62 produkty

Szafa 3-drzwiowa z frontem z otworem Reli

Szafa 3-drzwiowa z frontem z otworem Reli

2 585 zł
Nowość


KUPUJ Z RATAMI 0%

Oferujemy prawdziwe raty 0% na vox.pl i w salonach VOX. RRSO wynosi 0%. Możliwość kredytowania od 3 do 20 rat.

25 z 62 produktów
62 produkty
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/