Strona główna
/Meble

Łóżka

7 produktów

Buk SXP-05

Buk SXP-057 z 7 produktów
7 produktów

Solidne łóżka sypialniane to nie tylko meble, ale przede wszystkim fundamenty codziennego wypoczynku. Wybór odpowiedniego modelu wpływa na jakość snu, nasze samopoczucie oraz estetykę i funkcjonalność przestrzeni. W VOX doskonale rozumiemy, jak ważne jest, aby łóżka spełniały wiele funkcji i w razie potrzeby zmieniły się nawet w wygodną przestrzeń do pracy. Właśnie dlatego oferujemy szeroką gamę modeli, które zaspokoją potrzeby i gusta nawet najbardziej wymagających domowników i mocno ograniczonych przestrzeni.

Idealny rozmiar łóżka do małej i dużej sypialni

Aby zapewnić sobie maksymalny komfort snu, ważne jest, aby dopasować długość i szerokość łóżka do naszej postury, preferowanej pozycji odpoczynku oraz liczby osób, które będą korzystać z mebla. Idealne łóżko powinno być o około 25-30 cm dłuższe od najwyższego z użytkowników, co umożliwi przyjęcie wygodnej i komfortowej pozycji bez żadnych ograniczeń. W przypadku, gdy nie decydujemy się na łóżko wykonane na specjalne zamówienie, możemy wybierać spośród mebli dostępnych w kilku standardowych wymiarach, które są kompatybilne z materacami oferowanymi na rynku. Osoby niższe mogą wybrać łóżka do sypialni o długości 180 cm, podczas gdy osoby wyższe powinny zwrócić uwagę na modele o długości od 200 do nawet 220 cm.

Jeśli chodzi o szerokość, standardowe łóżka pojedyncze oferują minimum 90 cm przestrzeni, natomiast łóżko podwójne – co najmniej 160 cm. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na szersze opcje, które zapewnią jeszcze więcej miejsca i komfortu podczas nocnego wypoczynku.

Gdzie ustawić łóżko sypialniane?

Wybierając lokalizację dla naszego łóżka, ważne jest, aby przede wszystkim zapewnić sobie łatwy dostęp do mebla. Pamiętajmy również o tym, aby nie ograniczać jednocześnie funkcjonalności pozostałych mebli w sypialni. Dobrym rozwiązaniem dla singli może okazać się umieszczenie łóżka wzdłuż ściany, najlepiej tej, która nie ma okien ani drzwi. Dla par wygodniejsze okaże się ustawienie łóżka w centralnej części pokoju. W mniejszych przestrzeniach łóżko może być umiejscowione w kącie lub zorientowane dłuższym bokiem równolegle do ściany. Niezależnie od wybranej konfiguracji, upewnijmy się, że wokół łóżka pozostawimy wystarczająco dużo przestrzeni, aby móc swobodnie z niego korzystać.

Dobrze dobrane łóżko – praktyczne rozwiązania dla każdego

W VOX znajdziemy łóżka sypialniane, które dodatkowo ułatwią nam przechowywanie, pomogą utrzymać porządek w sypialni, a także spełnią funkcję stolików nocnych. Modele z wbudowanymi regałami czy łatwo dostępnymi półkami umożliwiają wyeksponowanie ulubionych książek i swobodne odłożenie filiżanki gorącej kawy. To sprawia, że wieczorna lektura oraz poranny relaks mają szansę stać się jeszcze przyjemniejsze, a weekendowe śniadania będą ciągnąć się aż do południa.

Łóżka dwuosobowe z ażurowym zagłówkiem dodatkowo ułatwią przechowywanie. Zawieszenie organizera lub przyczepienie lampki do czytania nie będzie bowiem stanowiło żadnego problemu. Dodatkowe szuflady pomieszczą pościel, ręczniki lub ubrania, których aktualnie nie używamy.

Łóżka do sypialni – wygodne i estetycznie dopracowane

Łóżka VOX to nie tylko meble do spania. To także elementy dekoracyjne, które mogą całkowicie odmienić charakter wnętrza. Wybierając spośród bogatej palety kolorów, materiałów (w tym z litego drewna) i wykończeń, łatwo dopasujemy łóżko do swojego indywidualnego stylu i stworzymy sypialnię marzeń.

W naszej ofercie można znaleźć również tapicerowane łóżka, które pomogą nam utrzymać lepszą izolację termiczną i akustyczną pomieszczenia. Materiał dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej pomaga utrzymać ciepło i zapewnia dodatkową barierę dźwiękochłonną, a dodatkowo stanowi oryginalną dekorację, odpowiadając za elegancki wygląd łóżka sypialnianego.

Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/