MONTAŻ DRZWI I PODŁÓG

Jak kupować z montażem w salonach VOX

W salonach VOX sprzedajemy nasze drzwi i podłogi z opcjonalną usługą montażu. Wykonują go współpracujący z naszą siecią certyfikowani wykonawcy. Warto skorzystać z ich doświadczenia i jednocześnie zaoszczędzić na drzwiach i podłogach, które zakupione z usługą obciążone są tylko 8% VATem.

Najbardziej problematyczny jest montaż drzwi, dlatego warto je zamawiać z usługą montażu. Nasi montażyści dokonują pomiaru, który pozwala uniknąć zamówienia drzwi w złym wymiarze. Podczas pomiaru określany jest zakres prac potrzebnych do ich zamontowania oraz koszt usługi montażu.

Co trzeba wiedzieć o pomiarze i o montażu?

  • Za wizytę montażysty pobierana jest kaucja w wysokości 100zł, płatna w momencie pomiaru. W przypadku zamówienia wymierzonych przez montażystę towarów o tą kwotę zostanie pomniejszona należność za zamówienie. W przypadku nie złożenia zamówienia kwota ta nie podlega zwrotowi.
  • Podczas realizacji zamówienia, należy wybrać oddział, który ma zrealizować pomiar, a w przyszłości montaż. Jeżeli nie są Państwo pewni, czy znajdują się w obszarze działania oddziału, prosimy się z nami skontaktować – sprawdzimy to.
  • W ciągu 2 dni roboczych skontaktuje się z Państwem pracownik wybranego oddziału w celu umówienia wizyty montażysty.
  • Podczas pomiaru montażysta określi zakres prac i spisze protokół z pomiaru, który dostarczy do oddziału.
  • Po otrzymaniu protokołu z pomiaru nasz sprzedawca przygotuje dla Państwa kompletną wycenę zamówienia i warunków montażu
  • Koszt pracy montażysty poznają Państwo dopiero po pomiarze. Podana przy produktach "cena w opcji z montażem" oznacza cenę samego towaru z 8% VAT bez kosztu jego montażu.

 

Samodzielny montaż

  • Jeśli zdecydują się Państwo na samodzielny montaż podłogi proszę zapoznać się z instrukcją. Zanim prace zostaną rozpoczęte należy sprawdzić dokładnie zakupiony towar, czy nie zawiera wad produkcyjnych. Ważne: produkt zamontowany niezgodnie z instrukcją nie podlega gwarancji.
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/