Strona główna
/Meble

Regały

3 produkty

Personalizuj


Narożnik z funkcją spania Nilla

Narożnik z funkcją spania Nilla

od 4 790 zł
Nowość


3 z 3 produktów
3 produkty

Regały to meble o wszechstronnym zastosowaniu, na których możemy trzymać najróżniejsze przedmioty i dekoracje. Sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, w którym chcemy wykreować dodatkową przestrzeń do przechowywania osobistych drobiazgów i ekspozycji książek. Najczęściej regały stanowią jednak element wyposażenia pokoi dziennych, biur i domowych gabinetów. Produkty te można spotkać również w pokojach dziecięcych i młodzieżowych.

Rozmaite regały pokojowe znajdziemy w ofercie VOX. Dostępne są zarówno klasyczne regały na książki, jak i regały biurowe z dodatkowymi schowkami – szufladami i zamykanymi szafkami. 

Dzięki dużej wszechstronności możliwe jest korzystanie z nich na wiele różnych sposobów. Sprawdzą się ustawione tuż przy ścianie, a wybrane modele także jako ażurowa ścianka działowa. Możemy przechowywać na nich różne przedmioty – ramki na zdjęcia, pamiątki z podróży, figurki, wazony, książki czy zabawki.

Regały pokojowe otwarte – pomysł na ciekawą dekorację wnętrza

Nowoczesne regały z otwartymi półkami dają wiele możliwości na ciekawą dekorację domu. Sprawdzą się w pokoju dziecięcym, we wnętrzu salonu czy domowym gabinecie. Otwarte półki pozwalają ciekawie wyeksponować cenne pamiątki i wiele innych przedmiotów, którymi chcemy się pochwalić.

Regały z otwartymi półkami staną się bardziej funkcjonalne, gdy wyposażymy je w ozdobne pudełka, pojemniki i koszyki do przechowywania. Te drobne elementy ułatwią zachowanie porządku, ponieważ stanowią dodatkowe miejsce dla drobiazgów. Nawet jeśli schowamy w nich wiele rzeczy, a w środku będzie panował nieład, z zewnątrz nadal pozostaną miłe dla oka. Jeśli dobierzemy ich kształt i kolor do pozostałych elementów aranżacji salonu, przysłużą się jego estetyce i pomogą w stworzeniu spójnego efektu wizualnego.

Regały pokojowe – sposób na porozrzucane książki

Regały VOX pozwolą w ciekawy sposób wyeksponować, a jednocześnie przechować kolekcję książek. Jeśli ilość tytułów jest naprawdę spora, warto postawić nie jeden, a dwa regały na książki obok siebie i urządzić domową biblioteczkę z prawdziwego zdarzenia.

Aranżując półki, dobrze zastanowić się nad sposobem ułożenia książek. W zależności od oczekiwanego efektu końcowego możemy posegregować tytuły gatunkami lub... kolorami. Pierwszy sposób na pewno ułatwi orientację w dziesiątkach publikacji i autorów, dzięki czemu łatwiej namierzymy ulubioną powieść. Drugi sprawi, że na półkach zapanuje ład i porządek.

Nietuzinkowe regały na książki

Kupując regał pokojowy, możemy wybierać spośród mebli o różnych kształtach – klasycznych lub bardziej nietypowych. Te drugie sprawdzą się wtedy, gdy mebel ma spełniać nie tylko praktyczną, ale przede wszystkim estetyczną funkcję.

Wśród regałów o oryginalnych kształtach dostępnych w naszej ofercie na uwagę zasługują chociażby te kształtem przypominające drabinę. Mogą ciekawie wyglądać wypełnione książkami bądź w roli kwietnika.

Warto również rozważyć nowoczesny regał na książki, składający się z kilku prostokątnych półek połączonych ze sobą w fantazyjny sposób. Na takiej geometrycznej konstrukcji możemy ustawić różne elementy dekoracyjne, tworząc artystyczną, przyciągającą wzrok aranżację.

By dodać wnętrzu charakteru, dobrze wybrać regał na książki z półkami o różnej wielkości (szersze i węższe). Taka dynamiczna konstrukcja już od progu będzie przyciągać uwagę. Ciekawą opcją może być też regał narożny lub regał schodkowy – taki efekt możemy uzyskać, ustawiając mniejsze i większe regały obok siebie.

Regał drewniany, biały czy kolorowy?

Praktyczne regały pasują do każdego wnętrza. Znacznie zwiększą jego estetykę i funkcjonalność, a odpowiednio dobrane, mogą stanowić główny akcent dekoracyjny. Przed zakupem warto jednak zastanowić się nie tylko nad ich kształtem, ale też kolorystyką.

Regał biały to wybór najbardziej uniwersalny – będzie można go zestawiać z rozmaitymi meblami i kolorami ścian, mając pewność, że wszystko będzie do siebie pasować. Mebel z drewnianymi elementami lub w całości utrzymany w kolorze drewna będzie idealny do aranżacji miłośnika natury. Ustawionym na nim książkom i dekoracjom mogą towarzyszyć żywe rośliny i kwiaty.

Ciekawą propozycją są regały kolorowe. Mebel w kolorze nude, zielonym czy granatowym będzie interesującą dekoracją domu i podkreśli wszystkie wyeksponowane na nim książki i ozdoby.

Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/