Meble tapicerowane

Stan

o kolekcji
Wszystkie produkty
Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Stymulacja umysłowa

Wszyscy uwielbiamy fotele bujane. Za ich sprawą odżywają wspomnienia i powracają beztroskie chwile. Stan nie tylko ukoi zmysły, ale w razie potrzeby ożywi pracę neuronów – podnóżek buja się na boki, a fotel kołysze się w tył i w przód.

Personalizacja

Piękną formę fotela i podnóżka możesz ubrać w dowolną tkaninę. A szlachetne płozy z drewna w kolorze dębowym lub czarnym pozwolą Ci dopasować wygląd mebla do stylu Twojego wnętrza.

Dwuosobowy

Fotel i podnóżek tworzą razem wyjątkowo gościnny zestaw wypoczynkowy. Doskonały na chwilę relaksu z dzieckiem przy ulubionej książce, a nawet we troje – z Waszym ukochanym pupilem.

Fotel Stan

Zaprojektowany z myślą o wspólnych chwilach i momentach tylko dla siebie. Miarowo się kołysząc, pozwoli na maksymalny relaks.

Stelaże

Szlachetną formę mebla podkreślają płozy z litego drewna – w kolorze dębowym lub czarnym. To dzięki nim fotel kołysze się w przód i tył, a podnóżek buja się na boki. Efekt? Wyciszający relaks.

Marta Krupińska

Marta Krupińska

Projektant produktu oraz grafiki użytkowej. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu w zakresie projektowania produktu i form przemysłowych (Poznań, 2006). O czym myśli Marta Krupińska, kiedy projektuje? O wszystkim, co dla nas w VOX jest najważniejsze. O funkcjonalności, prostocie, ergonomii, precyzji, estetyce, uniwersalności. A przede wszystkim o człowieku.

Projektantka

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Produkty z tej kolekcji obecnie są dostępne tylko w salonach VOX

Znajdź swój salon i umów się z doradcą

produkty
Stan

416 produktów

Szafa 3-drzwiowa z frontem z otworem Reli

Szafa 3-drzwiowa z frontem z otworem Reli

2 585 zł
Nowość


25 z 416 produktów
416 produktów
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/