SPOSOBY PŁATNOŚCI

Przelew elektroniczny

realizowany poprzez następujące metody płatności online: Bank Nowy BFG S.A., Bank PKO,  Banki Spółdzielcze, BNP Paribas, Credit Agricole, Credit Agricole PBL, ING Bank Śląski, ING Klienci korporacyjni, Kasa Stefczyka, Konto Inteligo, mBank, Millennium Klienci korporacyjni, Pay Way Toyota Bank, Pekao24Przelew, Pocztowy24, Przelew24, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Citi Handlowy, Płacę z Plus Bank, Płać z BOŚ, VeloBank PBL. 
Przelewy elektroniczne realizowane są przez Przelewy24 za pośrednictwem Adyen. Płatność przeprowadzana jest przez Twój bank i to on zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Prosimy sprawdzić w swoim banku dzienny limit transakcji. Termin realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania płatności. 

Karta kredytowa

Realizujemy transakcje z użyciem kart kredytowych VISA, Mastercard poprzez Adyen z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Prosimy sprawdzić w swoim banku dzienny limit transakcji. Termin realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania płatności.

BLIK

Aby zapłacić blikiem wystarczy wybrać tę formę płatności  a następnie przepisać kod BLIK z aplikacji mobilnej banku. Zaraz po zatwierdzeniu transakcji kwota zostanie pobrana z rachunku bankowego. 

Zakup na raty

Szczegółowe warunki kredytów dostępne na stronie zakupy na raty oraz na stronie operatora kredytu. Współpracujemy z BNP Paribas Bank Polska.

Uwaga

Wpłata musi zostać zaksięgowana na koncie sklepu www.vox.pl w ciągu 3 dni od daty złożenia zamówienia lub w ciągu 14 dni w przypadku płatności ratalnej. Procedura realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie, gdy pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie sklepu www.vox.pl.
 

Faktura VAT

Ze względów ekologicznych, nie dołączamy do zamówień faktur w formie papierowej. Wysyłamy je w wersji elektronicznej na wskazany w zamówieniu adres mailowy. 

Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/