Kolekcja mebli

Nature Young

o kolekcji
Wszystkie produkty

Sprytne funkcje

Ergonomiczne kształty i przemyślane funkcjonalności sprawiają, że ta kolekcja sprosta wymaganiom trybu życia każdego nastolatka. Praktyczna wnęka w biurku pomoże w uporządkowaniu ładowarek, a wsuwana pod łóżko skrzynia na kółkach przechowa dodatkową pościel czy sezonowe ubrania.

Naturalne detale

To szczegóły sprawiają, że meble stają się wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Subtelne zdobienia elementów z drewna dębowego są przyjemne w dotyku i stanowią bezpieczne i trwałe wykończenie mebli.

Trwałe rozwiązania

Ponadczasowe meble dopasują się do stale zmieniających się potrzeb młodego człowieka,a z czasem będą mogły zagościć w całkiem dorosłym wnętrzu. Solidne wykonanie i trwałe materiały pozwolą cieszyć się pięknym wyglądem Nature Young przez długie lata.

Nature Young pomoże w zbudowaniu harmonijnej przestrzeni dla nastolatka. Szafy, regały, biurka i łóżka unoszące się na dębowych nogach, pomieszczą dziecięcy świat i polubią się z ukochanymi gadżetami. Pozostaje jedynie wybrać między białymi i dębowymi frontami.

Łóżka

Łóżka

image
zobacz produkty
image
zobacz produkty
image
zobacz produkty
image
zobacz produkty
image
zobacz produkty
image
zobacz produkty

Biurko

Ergonomiczna przestrzeń do pracy pozwoli rozkwitnąć odważnym pomysłom. Sprytna wnęka ułatwi zorganizowanie ładowarek, a dwustronna szuflada pomieści wszystkie drobiazgi. Przebywanie przy biurku będzie czystą przyjemnością – zadbają o to zaokrąglone krawędzie.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Projektanci

Tabanda

Tomek Kempa, Megi Malinowska i Filip Ludka to niezwykłe trio Tabanda, które zaprojektowało kolekcję mebli Nature. Projekty Tabandy charakteryzują nowoczesne geometryczne bryły i naturalne materiały połączone z surowym industrialnym designem.

Tomek Kempa

Wybieramy lokalnych producentów, gdyż zależy nam na zaufanych relacjach ze zdolnymi ludźmi. Dokładnie w taki sam sposób jak w naturze gdzie liczy się każde ogniwo tworzące idealnie działający ekosystem. Te wartości są niezwykle istotne dla każdego produktu Tabandy.

Megi Malinowska

Podziwianie i wychwytywanie najdrobniejszych szczegółów natury to nasze największe zamiłowanie. W jej otoczeniu od zawsze realizujemy swoje sportowe pasje lub zwyczajnie kontemplujemy widoki i przestrzeń.

Filip Ludka

W naszych projektach obecne są materiały, z którymi spotykamy się na górskim szlaku, oraz formy, kolory i tekstury wyłaniające się z pozornie chaotycznej ciszy.

produkty
Nature Young

487 produktów

Szafa 4-drzwiowa OMM
Szafa 4-drzwiowa OMM aranżacja

Szafa 4-drzwiowa OMM

od 3 940 zł


aranżowanie = zabawa

Chcesz zaaranżować pokój swojego dziecka? Zamień to w zabawę! Zaprojektujcie pokój w programie VOXBOX, prawie jak w grze komputerowej. Na koniec wybierzcie się na wirtualny spacer po pokoju, dzięki goglom VR w salonie VOX

25 z 487 produktów
487 produktów
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/