Strona główna
/Meble

Łóżka piętrowe

340 produktów

Forma przestrzenna Melvo

Forma przestrzenna Melvo

39 zł49 zł
promocja

Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 49 zł25 z 340 produktów
340 produktów

Nowoczesne łóżka piętrowe pozwalają na oszczędność miejsca w ograniczonej przestrzeni. Są świetnym wyborem zarówno do pokoi dzielonych przez rodzeństwo, jak i dla mniejszych sypialni przeznaczonych dla jednego dziecka.

Nasza kolekcja łóżek piętrowych została zaprojektowana z myślą o maksymalizacji dostępnej przestrzeni. Stanowią jednocześnie bezpieczne i komfortowe miejsce do snu, kreatywnej zabawy i nauki dla dorastających domowników, a także – do przechowywania zabawek i ubrań.

Łóżko piętrowe kluczem do optymalizacji przestrzeni

Łóżka piętrowe stanowią doskonałe rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić miejsce w pokoju. Dzięki wykorzystaniu pionowej przestrzeni, modele dostępne w ofercie VOX oferują podwójną funkcjonalność bez zajmowania dodatkowej, cennej powierzchni.

W asortymencie VOX znajdziemy wygodne łóżka piętrowe, które stanowią kompleksowe rozwiązania problemów z przechowywaniem zabawek, odzieży czy podręczników szkolnych. Wystarczy, że zdecydujemy się na wysuwane wieszaki, kontenerki lub pojemne szuflady, które w całości zmieszczą się pod łóżkiem piętrowym.

Dostępne są także łóżka piętrowe z ruchomym stolikiem. Dzięki niemu nasza pociecha nie będzie musiała schodzić po drabince, aby odłożyć książkę czy laptopa, gdy skończy odrabiać lekcje.

Bezpieczeństwo i komfort na piętrowym łóżku

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Właśnie dlatego wszystkie łóżka piętrowe, które można znaleźć w ofercie VOX, zostały zaprojektowane z myślą i troską o najmłodszych użytkowników.

Łóżka są wyposażone w solidne barierki ochronne wykonane z litego drewna oraz wytrzymałe drabinki, zapewniające bezpieczne schodzenie i wchodzenie. Istotny jest również fakt, że powierzenia spania została umieszczona na wysokości linii wzroku stojącego obok rodzica.

Łóżka piętrowe młodzieżowe – ważny jest design

Łóżka piętrowe białe lub w drewnianym kolorze staną się podstawą do realizacji aranżacyjnych marzeń naszego dziecka. Neutralny design łóżek piętrowych umożliwia jego personalizację za pomocą różnorodnych elementów dekoracyjnych, takich jak lampki wiszące, organizery czy specjalnie zaprojektowane wielofunkcyjne nakładki.

W naszej ofercie dostępnych jest wiele typów nakładek w różnych kolorach i zestawy z graficznymi motywami. To sprawia, że będą one pasować zarówno do młodzieżowego pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Nakładki te można nabyć w dowolnym czasie i wymieniać je według upodobań, sprawiając, że aranżacja pokoju dziecięcego zawsze będzie dopasowana do zmieniających się gustów nastolatka.

Łóżka piętrowe dla dzieci – rozwiązania na miarę potrzeb

Łóżka piętrowe to wyjątkowo pomysłowe łóżka dla dzieci. Niezależnie od tego, czy szukamy jedynie łóżka piętrowego do spania, czy potrzebujemy dodatkowego miejsca do przechowywania lub chcemy stworzyć funkcjonalną przestrzeń do nauki, w VOX znajdziemy produkty, które spełnią te wymagania. Proste w formie meble, mimo swoich sporych wymiarów, nie przytłaczają wnętrza, dzięki czemu świetnie wpasują się nawet w niewielkie pokoje i ułatwiają utrzymanie porządku.

Odpowiednio dobrany model może również sprawdzić się w czasie nocowanki kolegów czy koleżanek. Jeśli naszą pociechę często odwiedzają goście, pomyślmy o dodatkowym miejscu do spania dla jednego lub dwójki dzieci. Za tzw. dolne łóżko posłuży nam materac, który w czasie dnia spełni swoje zadanie jako wygodna kanapa do siedzenia. Możliwość całkowitego złożenia posłania i schowania pod mebel sprawia, że zyskamy to, na czym nam najbardziej zależy, czyli oszczędność miejsca.

Jakie łóżko piętrowe wybrać?

Piętrowe łóżko może pełnić dodatkową funkcję dzięki pojemnym szufladom czy kontenerkom, w których schowamy zabawki lub inne małe przedmioty. W ofercie VOX nie brakuje również modeli z półkami na ozdoby czy osobno montowaną lampką nocną, która ułatwi wieczorne czytanie. Jednak to nie wszystko.

Łóżko piętrowe dla dziewczynki, jak i chłopca, może stać się magicznym zamkiem, urokliwym wiejskim domkiem czy też miejscem do budowania baz. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić dwa takie same modele w jednym pokoju i spersonalizować je dodatkami. Łóżka piętrowe zapewniają dzieciom dzielącym pokój większą prywatność i są równie komfortowe, jak tradycyjne łóżka pojedyncze, z tą dodatkową zaletą, że mogą być przekształcone w kreatywną przestrzeń do zabawy.

Decydując się na zakup, warto pamiętać jednak o tym, że łóżko piętrowe ze schodami lub drabinką to świetne rozwiązanie dla dzieci, które potrafią samodzielnie chodzić i rozumieją, jak ważne jest bezpieczeństwo

Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/