Istniejemy po to, aby projektować produkty i usługi, które pozwalają tworzyć osobiste wnętrza. VOX to marka, z którą każdy może stworzyć swój wymarzony dom. A w takim domu zaczyna się wszystko, co ważne – wolność, szczęście i poczucie własnej wartości.

Przemyślane i dobrze zaprojektowane

Produkty

Wierzymy, że we wnętrzach liczą się potrzeby i styl życia domowników. Podążając za nimi, razem z najlepszymi polskimi projektantami tworzymy wszystko, co niezbędne do urządzenia wymarzonego domu. To oryginalne, funkcjonalne i stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje podłóg, drzwi, ścian dekoracyjnych, mebli i dodatków. Dlatego naszym najważniejszym produktem jest kompletne, odpowiadające na indywidualne potrzeby wnętrze lub dom.

Przemyślane i dobrze zaprojektowane

Platforma doświadczeń i kreacji

VOXBOX

Wspieramy naszych klientów w tworzeniu własnego miejsca na Ziemi, inspirując ich oraz zapewniając dostęp do najnowszych technologii – tak, aby mogli zaprojektować, zaplanować, zwizualizować i doświadczyć w wirtualnej rzeczywistości tego, jak będzie wyglądał ich przyszły, wymarzony dom. Program do aranżacji wnętrz VOXBOX wraz z biblioteką materiałów, ekspozycjami i opieką doradców w salonach składa się na przyjazny proces projektowo-zakupowy, tworzący unikatowe doświadczenie klienta. Zostaliśmy za nie nagrodzeni Dobrym Wzorem (2020) oraz Digital Excellence w kategorii Customer Experience (2023).

Platforma doświadczeń i kreacji

Dbamy o nasz wspólny dom

Z myślą o naturze

Jesteśmy marką, która tworzy odpowiedzialnie. Dbamy o to, aby nasze produkty były wykonane z najlepszych, długowiecznych i certyfikowanych materiałów. Dotyczy to naszej własnej produkcji i partnerów biznesowych. Ograniczamy też do minimum odpady, a nasze produkty są projektowane tak, aby służyły jak najdłużej.

Dbamy o nasz wspólny dom

Humaniści w biznesie

Human Touch Group

Należymy do grupy skupiającej firmy założone przez rodzinę Voelkel. Łączy je idea Human Touch. Zgodnie z nią w centrum naszego zainteresowania znajduje się człowiek, jego potrzeby i wartości. Produkty i usługi VOX tworzymy korzystając z wiedzy z obszaru różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy z uczelniami i instytucjami takimi jak Uniwersytet SWPS, Concordia Design, Lab150, VOX Artis czy eN Studios możemy tworzyć rozwiązania, które wspierają klientów w kreowaniu wnętrz umożliwiających realizowanie życiowych pasji.

Humaniści w biznesie
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/