Jesteśmy polską marką, która od 1989 roku pomaga tworzyć osobiste wnętrza. Dzięki naszym produktom, platformie do projektowania wnętrz i doradcom w salonach, każdy może wykreować swój wymarzony dom. A w takim domu zaczyna się wszystko, co ważne: poczucie własnej wartości, szczęście i wolność.

Przemyślane i dobrze zaprojektowane

Produkty

Wierzymy, że we wnętrzach liczą się potrzeby i styl życia domowników. Podążając za nimi, razem z najlepszymi polskimi projektantami tworzymy wszystko, co niezbędne do urządzenia wymarzonego domu. To oryginalne, funkcjonalne i stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje podłóg, drzwi, ścian dekoracyjnych, mebli i dodatków. Stawiamy na jakość i trwałość tworzonych przez nas kolekcji – chcemy, abyście mogli cieszyć się nimi jak najdłużej. Naszym najważniejszym produktem jest kompletne, odpowiadające na indywidualne potrzeby wnętrze lub dom.
Przemyślane i dobrze zaprojektowane

Platforma doświadczeń i kreacji

VOXBOX

Wspieramy naszych klientów w tworzeniu własnego miejsca na Ziemi, inspirując ich oraz zapewniając dostęp do najnowszych technologii – tak, aby mogli zaprojektować, zaplanować, zwizualizować i doświadczyć w wirtualnej rzeczywistości tego, jak będzie wyglądał ich przyszły, wymarzony dom. Program do aranżacji wnętrz VOXBOX wraz z biblioteką materiałów, ekspozycjami i opieką doradców w salonach składa się na przyjazny proces projektowo-zakupowy, tworzący unikatowe doświadczenie klienta. Zostaliśmy za nie nagrodzeni Dobrym Wzorem (2020) oraz Digital Excellence w kategorii Customer Experience (2023).
Platforma doświadczeń i kreacji

Dbamy o nasz wspólny dom

Z myślą o naturze

Jesteśmy marką, która tworzy odpowiedzialnie. Dbamy o to, aby nasze produkty były wykonane z wysokiej jakości, długowiecznych i certyfikowanych materiałów. Dotyczy to naszej własnej produkcji i partnerów biznesowych. Ograniczamy też odpady, a nasze produkty są projektowane tak, aby służyły jak najdłużej.
Dbamy o nasz wspólny dom

We are a global brand

VOX na świecie

Wnętrza urządzone naszymi produktami znajdziecie na całym świecie. Od Indii, przez Meksyk, po Dubaj i większość europejskich krajów. Produkty VOX są obecne w ponad 60 państwach. Kontakt z klientami reprezentującymi różne style życia i różne kultury pozwala nam tworzyć przemyślane i uniwersalne rozwiązania wnętrzarskie.

We are a global brand

Humaniści w biznesie

Human Touch Group

Należymy do grupy skupiającej firmy założone przez rodzinę Voelkel. Łączy je idea Human Touch. Zgodnie z nią w centrum naszego zainteresowania znajduje się człowiek, jego potrzeby i wartości. Produkty i usługi VOX tworzymy korzystając z wiedzy z obszaru różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy z uczelniami i instytucjami takimi jak Uniwersytet SWPS, Concordia Design, Lab150, VOX Artis czy eN Studios możemy tworzyć rozwiązania, które wspierają klientów w kreowaniu wnętrz umożliwiających realizowanie życiowych pasji.
Humaniści w biznesie
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/