ZGODA NA WYKORZYSTYWANIE WIZERUNKU WŁASNEGO

Niniejszym oświadczam, że poprzez umieszczenie pod moim zdjęciem komentarza „#zgoda” wyrażam dobrowolnie zgodę na wykorzystanie komentowanego zdjęcia zawierającego mój wizerunek (dalej: „Zdjęcie”) przez spółkę Meble VOX spółka S.A.

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że mój wizerunek będzie wykorzystywany tylko i wyłącznie w celu zamieszczenia Zdjęcia na stronie internetowej vox.pl oraz w mediach społecznościowych, w szczególności na facebooku i Instagramie.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Meble VOX S.A. z siedzibą przy ul. Gdyńska 143, 62-004 Czerwonak, z którym można skontaktować się pod adresem iod@vox.pl. Państwa dane osobowe w szczególności wizerunek będą przetwarzane w celu budowania pozytywnego wizerunku marki VOX i umocnieniu relacji pomiędzy Państwem jako klientami a spółkami należącymi do grupy VOX. Mają Państwo prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz wycofania udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na jej podstawie przed odwołaniem. Przysługuje Państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych zostały zamieszczone w Polityce prywatności.

Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/