Sofy modułowe
Strona główna
/Meble

Sofy modułowe

21 produktów

Personalizuj


Sofa 3-osobowa z funkcją spania Todos Slim nogi dębowe

Sofa 3-osobowa z funkcją spania Todos Slim nogi dębowe

od 3 890 zł
Nowość


KUPUJ Z RATAMI 0%

Oferujemy prawdziwe raty 0% na vox.pl i w salonach VOX. RRSO wynosi 0%. Możliwość kredytowania od 3 do 20 rat.

21 z 21 produktów
21 produktów

Meble tapicerowane modułowe pomogą funkcjonalnie zagospodarować każde, nawet najbardziej nieustawne wnętrze. Dzięki temu, że zawierają pojedyncze siedziska, dają dużą swobodę aranżowania i elastycznie dopasowują się do różnych przestrzeni.

Łącząc ze sobą kilka modułów z tej samej kolekcji, możemy stworzyć oryginalny wypoczynek o nietypowym kształcie. W ten sposób sofa modułowa dopasuje się do możliwości pomieszczenia, dostępnego miejsca oraz różnych preferencji domowników.

Nowoczesne sofy modułowe można znaleźć w ofercie VOX. Moduły świetnie się ze sobą łączą i uzupełniają, dzięki czemu można zestawiać je na wiele różnych sposobów i stworzyć konfigurację, która posłuży przez lata – lub jeden wieczór. Dostępne są zarówno tradycyjne meble nisko osadzone na podłodze, jak również modułowe sofy na nóżkach, które ułatwiają utrzymanie porządku.

Sofa modułowa w salonie – zalety takiego rozwiązania

Sofy modułowe sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, które wymaga od nas indywidualnego podejścia. Mają tą niewątpliwą zaletę, że samodzielnie możemy zdecydować o tym, jaki będą miały układ i z ilu elementów będą się składać. Wszystko to możliwe jest dzięki wielu zróżnicowanym elementom, które możemy łączyć ze sobą jak puzzle. Dzięki temu w łatwy sposób dopasujemy mebel do układu pomieszczenia i indywidualnych potrzeb.

W przeciwieństwie do tradycyjnych sof czy narożników, kanapy modułowe pozwalają na większą swobodę wyboru. Nie musimy iść na żadne kompromisy dotyczące wymiarów czy układu mebla. Moduły narożne sprawiają, że z łatwością możemy stworzyć nie tylko kilkuosobowe sofy, ale także przestronny narożnik modułowy do siedzenia.

Poszczególne elementy można swobodnie odpinać i przestawiać. Ułatwia to utrzymanie porządku, przenoszenie czy ewentualny transport mebli.

Stonowana czy kolorowa – wybieramy idealną kanapę modułową

Sofy modułowe mogą przybierać różne kształty czy rozmiary, jednak bardzo ważną rolę pełni ich kolor. Kanapa modułowa w neutralnych barwach, takich jak beż czy szarość, to bezpieczny wybór, który zawsze się obroni. Spokojna gama kolorystyczna pozwoli urządzić kącik wypoczynkowy w salonie, który będzie urzekał harmonią. Takie kanapy łatwiej też poddają się sezonowym metamorfozom. Wystarczy wymienić poduszki, a zyskają zupełnie nowy styl.

Sofy modułowe w bardziej wyrazistych kolorach będą grać we wnętrzu pierwsze skrzypce. Ich zalety docenią zwłaszcza właściciele nowoczesnych mieszkań. Żółte, niebieskie, zielone, różowe – możliwości są niemal nieograniczone. Żeby jednak nieco ostudzić ich gorący temperament, warto ustawić barwną sofę modułową na tle bardziej stonowanej ściany bądź udekorować ją neutralnymi poduszkami.

Wybierając kolor sofy modułowej, warto wziąć pod uwagę nie tylko odcień tkaniny, ale również jej właściwości. Dobrze jeśli materiał będzie łatwy w czyszczeniu i miły w dotyku. Jeśli w domu mieszkają czworonogi, dobrym rozwiązaniem jest wybór tkaniny przyjaznej zwierzętom. W mocno nasłonecznionych wnętrzach warto zwrócić uwagę na materiały odporne na blaknięcie, które zachowają piękny kolor kanapy modułowej na dłużej.

Modułowe sofy – dziesiątki sposobów na komfortowe wnętrze

Nowoczesna kanapa modułowa daje wiele aranżacyjnych możliwości. Dzięki temu, że zaczepy poszczególnych modułów są ukryte, pojedyncze elementy mogą pełnić wiele różnych ról.

Połączone ze sobą, pomogą w stworzeniu jednego, dużego wypoczynku np. narożnika. Ustawione samodzielnie, posłużą jako wygodny fotel lub pufa czy podnóżek. Nic nie stoi na przeszkodzie, by łącząc ze sobą elementy sof modułowych, skonfigurować własny zestaw wypoczynkowy, składający się z dwóch kanap i fotela. Sofa zbudowana z modułów z funkcją spania dodatkowo zwiększy użyteczność wnętrza salonu po zmroku.

Sofa modułowa dwustronna – pomysłowy mebel na miarę Twojej przestrzeni

Nawet jeśli nasz pokój dzienny cechuje się niestandardowym kształtem, kanapy modułowe pomogą optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń – tak, by była funkcjonalna, a przy tym cieszyła oko nietuzinkowym wystrojem. W niewielkim wnętrzu dobrym rozwiązaniem są sofy modułowe dwustronne. Wystarczy zsunąć do siebie moduły kanapy i połączyć je plecami. Każdy będzie miał wtedy swoją strefę komfortu, ale wciąż będzie można spędzać czas razem.

Sofa modułowa dwustronna może zawierać także otwarte przestrzenie czy stoliki i podręczne koszyki. Wybierając siedziska, warto mieć więc na uwadze układ i wygląd przestrzeni oraz przyszłe zastosowanie sofy. Może nam służyć nie tylko do czytania i spania, ale również oglądania telewizji, spotkań z bliskimi czy zabawy z dziećmi.

Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/