Kolekcja mebli

Nature

o kolekcji
Wszystkie produkty
Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

image

Ponadczasowość

Połączenie uniwersalnej stylistyki i najwyższej jakości materiałów sprawia, że Nature będzie Ci towarzyszyć przez długie lata. Wygląd nawiązujący do klimatu retro powoduje, że meble te świetnie łączą się zarówno z nowymi przedmiotami, jak i wyposażeniem vintage.

image

Stylistyka i dbałość o detale

Projektując tę kolekcję, zadbaliśmy o każdy szczegół. Zaoblone krawędzie, przyjemne w dotyku uchwyty, ażurowe zagłówki – meble Nature łączą wygodę i funkcjonalność, a przy tym po prostu pięknie wyglądają. To także zasługa użytych materiałów: litego drewna dębowego i barwionej stali.

image

Funkcjonalność

Toaletka, którą w dowolnym momencie zmienisz w biurko, stół z ukrytymi szufladami i metalową wnęką, dwustronna komoda czy wielofunkcyjna ławka. Nature to wyjątkowe meble, które zaskoczą Cię mnogością zastosowań.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Kolekcja Nature powstała z zamiłowania do naturalnych materiałów i z przekonania, że każda przestrzeń może być mądrze i pięknie wykorzystana. Nature z łatwością dopasuje się do różnych pomieszczeń: dużych, otwartych, tych tradycyjnie podzielonych na mniejsze pokoje, a także tych najmniejszych, wymagających szczególnej uwagi przy urządzaniu. Solidne bryły mebli pomieszczą wiele, a skośne drewniane nóżki nadadzą lekkość całemu wnętrzu.

Łóżka

Łóżka

slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty

Stół

Niepowtarzalny i pomocny. Czym byłaby jadalnia bez solidnego stołu?

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Meble Nature

Funkcje brył

Projektanci

Tabanda

Wiemy, że im więcej zdolnych ludzi, tym więcej świetnych pomysłów. Dlatego nad naszymi kolekcjami pracujemy zespołowo. Do wspólnych kreatywnych poszukiwań zapraszamy utalentowanych projektantów. W ten sposób myśli i potrzeby materializują się w piękne i użyteczne produkty.

Filip Ludka

W naszych projektach obecne są materiały, z którymi spotykamy się na górskim szlaku, oraz formy, kolory i tekstury wyłaniające się z pozornie chaotycznej ciszy.

Megi Malinowska

Podziwianie i wychwytywanie najdrobniejszych szczegółów natury to nasze największe zamiłowanie. W jej otoczeniu od zawsze realizujemy swoje sportowe pasje lub zwyczajnie kontemplujemy widoki i przestrzeń.

Tomek Kempa

Wybieramy lokalnych producentów, gdyż zależy nam na zaufanych relacjach ze zdolnymi ludźmi. Dokładnie w taki sam sposób jak w naturze gdzie liczy się każde ogniwo tworzące idealnie działający ekosystem. Te wartości są niezwykle istotne dla każdego produktu Tabandy.

produkty
Nature

51 produktów

Szafa 4-drzwiowa 4 You Fresh

Szafa 4-drzwiowa 4 You Fresh

od 3 290 zł


KUPUJ Z RATAMI 0%

Oferujemy prawdziwe raty 0% na vox.pl i w salonach VOX. RRSO wynosi 0%. Możliwość kredytowania od 3 do 20 rat.

25 z 51 produktów
51 produktów
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/