Kolekcja mebli

Kolekcja mebli

Concept

o kolekcji
Wszystkie produkty
Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Personalizuj

Pomysł na pokój dziecięcy? 6 kolorów frontów pomoże Ci stworzyć dowolny klimat. Łącząc barwy lub decydując się tylko na jedną z nich, zbudujesz wnętrze idealne dla Twojego dziecka.

Zmieniaj w dowolnej chwili

Kiedy Twoje dziecko zapragnie zmiany, z łatwością wymienicie kolorowe fronty i nowy pokój gotowy. Uniwersalna stylistyka i drewniane elementy sprawiają, że Concept odnajdzie się także w dorosłych przestrzeniach.

Znajdź miejsce na wszystko

Pojemne meble błyskotliwie pomieszczą wszystkie nastoletnie sprawy. Zaskoczą Was też sprytnymi rozwiązaniami: wyprofilowany, tapicerowany zagłówek łóżka będzie idealny na wieczorny seans, a silikonowe uchwyty zapewnią wygodne otwieranie szaf i szuflad.

Concept błyskotliwie pomieści wszystkie nastoletnie sprawy w przemyślanych i pojemnych meblach. A kiedy Twoje dziecko zapragnie zmiany, z łatwością wyśmienicie kolorowe fronty i nowy pokój gotowy. Błękit, czerwień, szafran, dekor dębowy, czerń i róż - wybierz kolor frontu i nadaj wnętrzu dowolny charakter.

Szafy

Szafy

slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty
slide
zobacz produkty

Szafa 3-drzwiowa

Pojemna szafa z szufladami pomoże sprostać jednemu z najtrudniejszych zadań - utrzymaniu porządku.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX
Joanna Leciejewska

Joanna Leciejewska

Projektantka w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, projektowania opakowań oraz projektowania graficznego. Otrzymała nagrody takie jak: Red Dot Award, Must Have, TOP DESIGN award, Dobry Wzór, nagroda Philips EKODESIGN. W 2013 roku otrzymała tytuł Designera Roku przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Projektantka

produkty
Concept

340 produktów

Forma przestrzenna Melvo

Forma przestrzenna Melvo

39 zł49 zł
promocja

Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 49 złaranżowanie = zabawa

Chcesz zaaranżować pokój swojego dziecka? Zamień to w zabawę! Zaprojektujcie pokój w programie VOXBOX, prawie jak w grze komputerowej. Na koniec wybierzcie się na wirtualny spacer po pokoju, dzięki goglom VR w salonie VOX

25 z 340 produktów
340 produktów
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/