Strona główna
/Meble

Nadstawki szaf

7 produktów

Personalizuj


Sofa 3-osobowa Stello

Sofa 3-osobowa Stello

od 4 890 zł


7 z 7 produktów
7 produktów

Jeśli w mieszkaniu nie ma urządzonej garderoby, szafa w sypialni lub przedpokoju powinna pomieścić wszystkie nasze ubrania – często również te, których nie używamy w danym sezonie. Jak zyskać więcej przestrzeni do przechowywania zimowych płaszczy, kurtek i szalików? Przyda się nadstawka na szafę. Dzięki niej możemy powiększyć wybrany mebel o kolejne szafki i zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania. Pomysłowe nadstawki sprytnie uzupełnią potencjał istniejącej szafy i sprawią, że stanie jeszcze bardziej funkcjonalna i pakowna.

W ofercie VOX znajdują się nadstawki do szaf narożnych i klasycznych. Modele w różnych stylach odpowiedzą na potrzebę stworzenia dodatkowego miejsca do przechowywania. Można uzupełnić nimi funkcjonalność szaf z oferty VOX lub dopasować je do posiadanych już mebli. Atrakcyjna cena nadstawki oraz różne szerokości szafy, które mieszczą się w przedziale od 50 cm do nawet 200 cm, z pewnością ułatwią to zadanie.

Nadstawka na szafę – sprytne rozwiązanie do domu i mieszkania

Szafa to jeden z najbardziej osobistych mebli, do którego dostęp mają tylko domownicy. Na co dzień chowamy w niej różne ważne przedmioty – swoje ubrania, obuwie, akcesoria i wiele drobiazgów, które nierzadko darzymy dużym sentymentem. Jej wnętrze zapewnia wiele miejsca do przechowywania, które z czasem może jednak okazać się niewystarczające na całą garderobę. Co zrobić, gdy nie mamy przestrzeni na dodatkową szafę, a potrzebujemy szafki, która ułatwi organizację?

Nadstawka do szafy to praktyczne rozwiązanie, które zda egzamin na co dzień. Element skutecznie zastąpi inne meble i wypełni niezagospodarowaną przestrzeń pomiędzy górą szafy a sufitem, zamieniając ją w kolejny mebel do przechowywania. Nadstawki do szaf sprawiają, że brak garderoby wcale nie musi oznaczać problemu. To idealne rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, które pomoże utrzymać porządek w szafie.

Nadstawki do szaf, czyli jak zwiększyć przestrzeń do przechowywania rzeczy w domu

Planując przestrzeń do przechowywania w domu, warto rozważyć każdy aspekt idealnej szafy. Zacznijmy do tego, jakie rzeczy zamierzamy w niej przechować i czy na pewno wystarczy na nie miejsca. Jeśli tylko metraż i wysokość wnętrza na to pozwolą, najlepiej dokupić mebel, jakim jest dodatkowa nadstawka na szafę.

Umieszczona na górnym blacie szafy nadstawka to nieoceniony sojusznik w funkcjonalnej organizacji i sprzymierzeniec utrzymania porządku. Wyposażona w kilka dodatkowych półek, pozwoli zorganizować zarówno te rzadko, jak i często używane produkty. Nadstawki do szaf sprawdzą się jako ekstra schowki na sezonowe obuwie i swetry oraz ubrania, które nosimy tylko od święta. Ze względu na wysokość położenia lepiej nie przechowywać w nich odzieży, którą chcemy mieć zawsze pod ręką – ulubionych t-shirtów czy jeansów.

Nadstawka do istniejącej szafy – jaki model wybrać?

Wybierając nadstawkę, warto zwrócić uwagę na jej dopasowanie do szafy zarówno pod względem wymiarów, jak i stylistyki. Dzięki temu będzie można nie tylko w pełni wykorzystać przestrzeń, ale też uzyskać spójny i minimalistyczny wystrój w pomieszczeniu.

Dokonując wyboru wymiarów nadstawki, najlepiej idealnie dopasować jej szerokość do szafy. Tak więc nadstawka na szafę 120 cm powinna liczyć sobie 120 cm szerokości, a nadstawka na szafę 200 cm – równe 2 m. Ważna jest także identyczna głębokość nadstawki i szafy. Troszcząc się o wymiary, idealnie spasujemy ze sobą oba meble i zyskamy wizualną spójność, tak ważną w kreowaniu harmonijnej aranżacji pomieszczenia.

Spójny z szafą powinien być również styl nadstawki. W tym przypadku nie warto mieszać ze sobą różnych materiałów, detali czy dekorów, by nie wprowadzić niepotrzebnie stylistycznego zamieszania. Istotną rolę odgrywa także sam kolor nadstawki. Jasne, ciepłe tony będą idealne do małych pomieszczeń, ponieważ optycznie ich nie przytłoczą. W niewielkich wnętrzach dobrze wybrać mebel, który swoją barwą będzie odpowiadać kolorom ściany. W ten sposób nadstawka na szafę jak kameleon wtopi się w przestrzeń.

Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/