Panele tapicerowane

Soform

o kolekcji
Wszystkie produkty

Wiele możliwości

Szeroki wybór kształtów, kolorów i rozmiarów pozwala stworzyć dowolną konfigurację zgraną z istniejącym wnętrzem. Możesz bawić się układami, łącząc modele prostokątne z geometrycznymi czy kwadratowe z owalnymi. Praktycznie zaaranżować ścianę lub ozdobić swoją ulubioną przestrzeń.

Dekoracja i ochrona ściany

Panele tapicerowane Soform zaskakują mnogością zastosowań. Świetnie zdadzą egzamin jako ozdoba całej ściany lub jej fragmentu, posłużą jako wezgłowie łóżka czy wypełnienie wnęki. Miłe w dotyku panele sprawdzą się tam, gdzie chcesz – w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym lub przedpokoju.

image

Gotowe zestawy

Nie chcesz samemu dobierać paneli? Wykorzystaj jeden z gotowych zestawów, stworzonych przez projektantki VOX. Do wyboru masz sety w pięciu rozmiarach i wielu dopasowanych paletach kolorystycznych. Wystarczy wybrać.

Miękka jak poduszka, przyjemna w dotyku niczym ulubiony fotel i efektowna. Dzięki panelom tapicerowanym Soform taka może być każda ściana. A dziesiątki kombinacji kształtów i tkanin pozwolą każdemu stworzyć coś naprawdę unikatowego.

Panele

Panele

Projektantki

Zespół projektowy

Na co dzień łączymy siły z utalentowanymi twórcami. Dzięki ich pasji tapicerowane dekoracje nie tylko cieszą oczy, ale zachęcają również do praktycznego wykorzystania. Kolekcja paneli obejmuje kilka geometrycznych form. Wraz ze starannie dobranymi tkaninami urozmaicają wnętrza i oferują dużą swobodę aranżacji. Tapicerowane zagłówki i wnęki pomagają zbudować przyjazny klimat, a gotowe zestawy zapraszają do zabawy dekoracjami ściennymi.

Natalia Polakowska

Na co dzień spina projektowanie z procesem produkcyjnym. Podkreśla, że ciągle szuka inspiracji i że kocha to, co robi. Motywuje ją fakt, że swoją pracą ulepsza najbliższe otoczenie człowieka. Wyznaje zasadę, zgodnie z którą projektant musi wsłuchiwać się w potrzeby klientów i ich wnętrz. Lubi szukać efektów nie tylko w motywach graficznych, ale również w połączeniach różnych odcieni, struktur i załamań światła

Lidia Galica

Uważa, że wzór nadaje rytm przestrzeni, w której się pojawia. Projektując okładziny, ma więc na uwadze nie tylko zaakcentowanie ściany, ale również budowanie charakteru całego wnętrza. Wierna tradycyjnym metodom, najpierw ręcznie tworzy rysunki, a dopiero później przenosi je do świata cyfrowego. Przy kreowaniu dekorów balansuje pomiędzy geometryzacją a organicznością. Większość z jej projektów zainspirowała natura oraz gama kolorystyczna mebli Creative.

produkty
Soform

62 produkty

Szafa 3-drzwiowa z frontem z otworem Reli

Szafa 3-drzwiowa z frontem z otworem Reli

2 585 zł
Nowość


KUPUJ Z RATAMI 0%

Oferujemy prawdziwe raty 0% na vox.pl i w salonach VOX. RRSO wynosi 0%. Możliwość kredytowania od 3 do 20 rat.

25 z 62 produktów
62 produkty
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/