Home
/Furniture

Kids tables

205 products

Lustro okrągłe Stige

Lustro okrągłe Stige

299 zł


25 of 205 products
205 products

Stoliki dla dziecka

Stolik dla dziecka pełni podobną funkcję jak stół dla dorosłych. To przy nim nasza pociecha spożywa swoje posiłki, zapełnia kolorami ulubione kolorowanki czy chwyta za pędzel, tworząc niesamowite pejzaże. Warto, aby stolik dla dziecka był dopasowany do jego wieku. Dodatkowo powinien być niesamowicie lekki, tak aby kilkulatek z łatwością mógł go przenieść z jednego miejsca na drugie. 

Stolik – ważny mebel w życiu dziecka 

Dziecko, które już samodzielnie je potrzebuje przestrzeni do spokojnego spożywania posiłków. Krzesełko do karmienia często nie jest już wystarczające, a brzdąc — szczególnie jeśli posiada starsze rodzeństwo – chętnie siada przy stole i próbuje naśladować inne dzieci lub osoby dorosłe. Powtarzanie czynności jest bardzo istotne w procesie nauki, dlatego warto stworzyć dziecku do tego odpowiednie warunki. 

Wśród typowych stolików dziecięcych znaleźć można również te, które rosną razem z naszym dzieckiem. Przydatne będą więc takie meble, które po jakimś czasie spełnią funkcję dużego taboretu czy stolika nocnego, na którym nasza pociecha odłoży przeczytaną książkę czy też postawi doniczkę z ulubionymi kwiatami. Meble typowo dziecięce, ozdobione tematycznymi wzorami niestety szybko się nudzą. Jeśli więc planujemy stworzyć pokój dla małego wielbiciela supermena czy księżniczek, postawmy raczej na dekoracje lub plakaty, które łatwo można wymienić.

 

Stolik dla dziecka: biały, drewniany, a może… kolorowy?

Wybierając meble dla dzieci, warto dopasować je w taki sposób, aby razem tworzyły harmonijną całość, nawet jeśli pochodzą z różnych kolekcji. Wśród najpopularniejszych kolorów, które sprawdzą się w dziecięcym pokoju, wyróżnić możemy biel, szarość oraz różne odcienie drewna. Te barwy są na tyle bezpieczne, że z powodzeniem dopasują się do wielu różnych aranżacji, a dodatkowo mogą posłużyć przez wiele lat, podczas gdy gust naszego dziecka będzie się nieustannie zmieniać. 

Online store hotline
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. All rights reserved.
/