Kolekcja mebli

Reli

about collection
Biblioteka materiałów
All products
Design your room in VOXBOX

W pełni dopasowane

Wybierając ilość i układ charakterystycznych frontów z okrągłymi wycięciami, nadasz meblom różny charakter. Gładkie, zamknięte szafy, a może w pełni otwarte, oryginalne regały? Reli to uniwersalne meble, które dopasują się do aktualnych pasji i upodobań Twojego dziecka.

Wysokiej jakości

Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów, Reli zachowa estetyczny wygląd przez lata. Szuflady z cichym domykiem, najlepsze prowadnice, zaoblone krawędzie, mechanizm poziomowania mebli – oto meble, które bez zarzutu sprostają dziecięcej energii.

Najbardziej funkcjonalne

Zadbaliśmy o to, aby każdy mebel Reli wspierał dziecko innowacyjnymi, praktycznymi rozwiązaniami. Biurko pomoże w organizacji nauki i pomieści gamingową pasję, a w wersji na kółkach będzie idealną opcją dla rodzeństwa. Toaletki, łóżka, szafy również zaskoczą!

image
see products
image
see products
image
see products
image
see products
image
see products
image
see products
image
see products
image
see products

Reli

Reli to kompleksowy zestaw mebli dla dzieci i młodzieży od 7 roku życia, aż do dorosłości. Biurka, łóżka i szafy dostępne są w wielu wersjach, dla różnych charakterów i różnych rozmiarów przestrzeni. Z nimi urządzisz każdą strefę dziecięcego pokoju – do nauki, relaksu i zabawy. Baza kolorystyczna – alabastrowa biel – stworzy wspaniałe tło dowolnej aranżacji.

Szafy i regały

Szafy i regały

Biblioteka</br>materiałów

Biblioteka
materiałów


Łóżko piętrowe

Będzie bazą, czytelnią i ulubionym miejscem odpoczynku.

Katsiaryna Birukova

Katsiaryna Birukova

Projektowanie i badanie Reli było dla mnie ekscytującym procesem. Podczas testowania, zarówno rodzice, jak i dzieci doceniły funkcjonalność i elastyczność tych mebli, a także ich estetykę i praktyczność.

Projektantka

products
Reli

20 products

Klamka Apollo KAO szyld kwadratowy

Klamka Apollo KAO szyld kwadratowyaranżowanie = zabawa

Chcesz zaaranżować pokój swojego dziecka? Zamień to w zabawę! Zaprojektujcie pokój w programie VOXBOX, prawie jak w grze komputerowej. Na koniec wybierzcie się na wirtualny spacer po pokoju, dzięki goglom VR w salonie VOX

20 of 20 products
20 products
Online store hotline
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. All rights reserved.
/