Home
/Furniture

Cabinets

51 products

Szafa 4-drzwiowa 4 You Fresh

Szafa 4-drzwiowa 4 You Fresh

from 3 290 zł


25 of 51 products
51 products

Funkcjonalne szafki pomagają w walce z bałaganem tam, gdzie mamy do czynienia z nagromadzeniem przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką. Stanowią sprytny sposób na utrzymanie porządku w domu. Jeśli meble są odpowiednio dopasowane do konkretnych celów, umożliwiają stworzenie we wnętrzu praktycznej strefy do przechowywania najróżniejszych rzeczy – od ubrań i butów, po zapasową pościel, kosmetyki czy książki i służbowe dokumenty.

W asortymencie VOX znajdziemy małe i duże szafki o pojemnej konstrukcji. Uwagę przyciąga ich funkcjonalność. Dostępne są zarówno niskie modele na kółkach z szufladami, jak i wysokie i wąskie szafki stojące do małego pokoju.

Szafki na buty i akcesoria – idealne do przedpokoju

Przedpokój jest miejscem, które wymaga dobrego zorganizowania. W przeciwnym razie buty i kurtki należące do domowników oraz ich gości szybko zabałaganią pomieszczenie. W uporządkowaniu tej przestrzeni pomogą przede wszystkim pojemne szafki na buty, w których będziemy trzymać każdy rodzaj obuwia – aktualnie noszony oraz sezonowy, który nie jest nam w danym okresie potrzebny. Duża szafka na buty pomoże nam również w schowaniu kozaków czy wysokich oficerek, na które nie ma miejsca w standardowej szafce.

Mała szafka, którą powiesimy nieco wyżej, zaprowadzi z kolei porządek wśród szalików, czapek i rękawiczek, które często się gubią. Podobną funkcję spełni szafka z szufladą, do której możemy włożyć organizer lub niewielkie koszyczki na drobiazgi.

Szafka na korytarz wcale nie musi być nudna. Postawmy na taką z szarym, czarnym, białym lub dębowym korpusem oraz ozdobnymi nóżkami. Szafki drewniane sprawdzą się zwłaszcza wtedy, gdy nasz przedpokój jest otwarty na salon, w którym królują drewniane meble.

Możemy też sami zaprojektować swoją wymarzoną szafkę na buty. Wybierając meble z systemu Creative, w chwilę stworzymy kolorowe szafki z półkami czy szklanymi frontami.

Wąska szafka z półkami na książki

Szafka na książki wcale nie musi stanowić ozdoby salonu. Jeśli czas na lekturę znajdujemy dopiero w późnych godzinach wieczornych, sprawdzi nam się mała szafka na ulubione tytuły, ustawiona tuż obok łóżka lub wygodnego fotela z podnóżkiem.

Wykorzystajmy też górny blat szafki. Postawmy na nim lampkę nocną, budzik czy szklankę wody, która przyda się po przebudzeniu w nocy.

Pojemne szafki na ubrania i kosmetyki z szufladami

Szafki na ubrania mogą z kolei stanowić miejsce do uporządkowania odzieży, bielizny czy galanterii skórzanej w małym pomieszczeniu. Korpus postawiony na wysokich nogach posłuży nam również za toaletkę. Pamiętajmy jednak o tym, aby powiesić nad nią lustro i zamontować odpowiednie oświetlenie. W niewielkiej sypialni sprawdzi nam się wąska szafka na kosmetyki, która nie będzie ograniczać przestrzeni.

Szafki stojące o nietypowych zastosowaniach

Wyjątkowe zastosowania wymagają nietuzinkowych rozwiązań. Dlatego w VOX znajdziemy również szereg drobnych mebli, które przydadzą nam się do konkretnych celów. Należą do nich na przykład szafki otwarte. Za ich sprawą zrobimy porządek w akcesoriach telewizyjnych, które do tej pory leżały luzem i wprowadzały do aranżacji prawdziwy chaos. Dzięki temu, że są dostępne w różnych kolorach, łatwo dopasujemy je do wystroju wnętrza. Szafka biała jest jednak na tyle uniwersalna, że z powodzeniem sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Warto zwrócić uwagę także na szafki kostki, których możemy używać w dwóch wariantach: wolnostojącym (bezpośrednio na posadzce) i jako dopełnienie regału z otwartymi półkami. W tym drugim przypadku umożliwią schowanie rzeczy, które nie powinny być na widoku, gdyż mogłyby zaburzyć estetykę wnętrza. Jednocześnie pozostaną one wciąż pod ręką, abyśmy mogli po nie sięgnąć, gdy będą potrzebne.

Szafki kostki mogą też mieć drzwi z dużym otworem i służyć… za legowisko dla ukochanego pupila. Wystarczy je postawić na podłodze, by zapewnić psu wygodne warunki do spania albo położyć na wyższej półce, tworząc tym samym sprytną kryjówkę dla kota, z której będzie mógł obserwować domowników.

W asortymencie VOX znajdziemy też szafki stojące na kółkach, które z pewnością docenią maluchy. Ich pojemne wnętrze skryje w sobie wszystkie zabawki i pomoże wprowadzić porządek do pokoju dziecka.

Online store hotline
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. All rights reserved.
/