Home
/Furniture

Desk containers

1 products

Skrzydło do drzwi wejściowych Herse Set

Skrzydło do drzwi wejściowych Herse Set1 of 1 products
1 products

Prawidłowo zorganizowana przestrzeń z biurkiem sprawi, że praca stanie się bardziej wydajna, a nauka przyjemniejsza. Jeśli powierzchnia do przechowywania okaże się niewystarczająca, warto dokupić dodatkowe meble, które pozwolą wygodnie zorganizować wszystkie ważne dokumenty, zeszyty czy pieczątki. Nie zawsze będziemy mieć jednak możliwość ustawienia w domowym biurze dużego regału. W takich przypadkach warto postawić na praktyczne szafki kontenerki.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje kontenerków, które można dopasować do biurka. Wyróżnia je modny design i wysoka funkcjonalność. Kompaktowe meble wyposażone są w stylowe nóżki bądź kółka zwiększające mobilność. Do wyboru mamy kontenerki utrzymane w ciepłych kolorach drewna, uniwersalnej bieli, szarości czy pastelowych odcieniach. Szeroki wybór sprawia, że produkty dla siebie znajdą zarówno osoby urządzające profesjonalny gabinet w domu, jak również pokój dla przebojowego nastolatka.

Kontenerki biurowe – niezbędne wyposażenie każdego biura i nie tylko

Funkcjonalne kontenerki pod biurko pomagają w walce z bałaganem w miejscu pracy i wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z nagromadzeniem rzeczy, które zawsze chcemy mieć pod ręką. Jeśli są odpowiednio dopasowane, umożliwiają wykreowanie we wnętrzu praktycznej strefy do przechowywania ważnych przedmiotów.

Niewielkie szafki kontenerki pod biurko to meble, które są bardzo pojemne, choć ich kompaktowa konstrukcja wcale na to nie wskazuje. Przydadzą się do przechowywania dokumentów, które nie powinny dostać się w niepowołane ręce, i organizacji rzeczy potrzebnych podczas pracy lub nauki – akcesoriów biurowych, zeszytów czy podręczników.

Sprawdzą się też w roli zgrabnej szafki do sypialni. Na ich blacie możemy postawić lampkę nocną lub aktualnie czytaną książkę, a szuflady przeznaczyć na akcesoria, z których często korzystamy przed snem.

Na kółkach czy nóżkach – jaki kontenerek wybrać?

Kontenerek biurowy na kółkach elastycznie dopasuje się do potrzeb użytkownika. Wsunięty pod biurko, nie będzie rzucać się w oczy i doskonale spełni swoją funkcję przechowywania. Dzięki mobilnym kółkom możemy go w każdej chwili wysunąć i pociągnąć za sobą tam, gdzie będzie potrzebny. Kontenerek z szufladami ustawiony na środku pokoju może z powodzeniem pełnić rolę kompaktowego stolika kawowego.

Szafka kontenerek na zgrabnych nóżkach będzie prezentować się bardziej elegancko. Wysokie nóżki sprawią, że mebel optycznie zyska na lekkości i nie przytłoczy wnętrza, a w razie potrzeby sprawdzi się w roli stolika nocnego. W szufladach możemy ukryć wszystkie przedmioty, z których korzystamy przed snem.

Kontenerek biurowy – szary, o barwie drewna, a może kolorowy?

Uzupełniając wystrój pomieszczenia, które zostało już częściowo zaaranżowane, zwróćmy uwagę na to, by kontenerki płynnie się z nim zintegrowały. Postarajmy się dopasować ich kolor i styl do biurka i reszty dotychczasowego wyposażenia, tak by razem tworzyły estetyczną i spójną przestrzeń. Do mebli w kolorach drewna warto dobrać drewniany kontenerek pod biurko, a monochromatyczną kolorystykę wnętrza uzupełnić o kontenerek pod biurko szary bądź biały.

Osoby, które lubią odważniejsze aranżacje mogą śmiało eksperymentować, wybierając kontenerki na dokumenty w odważniejszych kolorach. Czarny kontenerek pod biurko ciekawie przełamie stonowaną pastelową kolorystykę wnętrza, a beżowy czy granatowy mebel doda mu charakteru i wprowadzi pozytywną energię.

Kontenerki z szufladami – wygodne rozwiązanie do pokoju nastolatka

We wnętrzu, w którym mieszka młody człowiek dużo się dzieje. Meble powinny być więc na tyle elastyczne, by mógł dopasować je do swoich potrzeb i zmieniających się aktywności. Dobrze jeśli ich kolor i styl będą nawiązywały do upodobań nastolatka oraz aktualnego wyposażenia. W ten sposób łatwiej będzie wykreować harmonijny wystrój.

Podczas urządzania pokoju młodzieżowego liczą się funkcjonalne i bezpieczne rozwiązania. Komfortowemu użytkowaniu będą sprzyjać kontenerki na obrotowych kółkach, które można wygodnie przesuwać z miejsca na miejsce. Wybierając kontenerki z szufladami, łatwiej zorganizujemy drobne rzeczy osobiste i zyskamy do nich swobodny dostęp. Sprawdzą się też kontenerki z zamykaną szafką i ukrytą w środku półką. Takie meble pozwolą zorganizować przedmioty o różnych gabarytach. Warto zwrócić również uwagę na blat mebla. Model z podwyższonymi krawędziami zapobiegnie przypadkowemu strąceniu przedmiotów.

Online store hotline
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. All rights reserved.
/