Home
/Furniture

Dining tables

340 products

Forma przestrzenna Melvo

Forma przestrzenna Melvo

39 zł49 zł
special offer

The lowest price of the product in the 30 days before the discount: 49 złBUY A TABLE, GET 20% OFF FOR CHAIRS

A small dining nook or a spacious meeting place for the whole family? Here you can buy products to furnish either space. Now with a 20% discount on chairs when purchasing a table.

25 of 340 products
340 products

Stół jest niezastąpionym meblem w każdym domu i mieszkaniu. Najczęściej umieszczamy go w salonie, jadalni lub kuchni. Spotykamy się przy nim na rodzinny obiad, kawę z przyjaciółmi oraz romantyczną kolację. Stoły towarzyszą nam przy świętowaniu urodzin i celebrowaniu odnoszonych sukcesów. Na co dzień służą jako tymczasowe biurko, miejsce do odrabiania lekcji i pole do zaciętych rozgrywek w planszówki.

Jako że wokół stołu toczy się całe życie domu, warto dobrze przemyśleć jego wybór. Tak, aby jak najlepiej wspierał nas w spożywaniu posiłków i ulubionych aktywnościach. Zastanówmy się, ile osób będzie zasiadać przy stole, gdzie będzie stać i jakim zadaniom służyć. Pomyślmy też o estetyce. Który model stołu sprawdzi się w nowoczesnym, a który w nieco bardziej klasycznym wnętrzu? W ofercie VOX znajdują się stylowe stoły drewniane i wykonane z innych surowców, które zdają egzamin w różnych wnętrzach, odpowiadając na wszelkie potrzeby.

Mały stół czy duży: jaki stół wybrać?

Stół może pełnić przeróżne funkcje. Nawet niewielki, przyda się w przestrzeni każdego domu. W ciągu dnia wykorzystamy go do pracy lub nauki, po południu zjemy przy nim obiad, przeglądając przy okazji ciekawą książkę, a wieczorem wypijemy wino, oglądając film. Wielbiciele domowych rozrywek mogą wybrać dla siebie idealny stół do gier planszowych.

Jeśli lubimy częste przemeblowania, a w naszych czterech kątach sporo się dzieje, warto postawić na lekki, nowoczesny stół na metalowych nogach, który bez trudu przestawimy bez pomocy drugiej osoby. Funkcjonalnym rozwiązaniem będzie także mały blat z nogami na dyskretnych kółkach, które ułatwiają przesuwanie stołów.

Jeżeli zdarza nam się pracować w pokoju dziennym, możemy wybrać stół z praktycznym otworem, który pozwala bezpiecznie przełożyć i ukryć kable. W przypadku salonu połączonego z jadalnią dobrym rozwiązaniem będzie wielofunkcyjny mebel z dużym blatem. Warto upewnić się, że harmonijnie wpasuje się w wystrój tego reprezentacyjnego wnętrza. Możemy zdecydować się na ponadczasowy, drewniany stół dębowy, który wytrzyma spore obciążenie i będzie mógł nam towarzyszyć przez długie lata.

Nowoczesny stół obiadowy

Podczas wyboru stołu, którego głównym zadaniem będzie towarzyszenie nam w czasie posiłków, warto uwzględnić zarówno liczbę domowników, jak i odwiedzających nas osób. Z okazji świąt i wszelkich ważnych wydarzeń zapraszamy bowiem do siebie bliskich, aby wspólnie biesiadować. Zadbajmy więc nie tylko o swój codzienny komfort, ale również o wygodę gości. Uniwersalnym rozwiązaniem do salonu jest biały stół lub czarny stół obiadowy, szczególnie dobrze wpisujący się w aranżacje wnętrz nowoczesnych.

Prostokątne stoły rozkładane umożliwiają nam zorganizowanie przyjęcia nawet w niewielkim mieszkaniu. Taki mebel na co dzień zajmuje mało miejsca, więc sprawdzi się również w kąciku jadalnianym w salonie. Jeśli będziemy potrzebować większego blatu, szybko przekształcimy go w zupełnie nowy mebel i dostawimy krzesła. Tym samym do czterech domowników będzie mogło dołączyć nawet sześć dodatkowych osób.

Stoły dębowe lub kolorowe, czyli na miarę własnych potrzeb

Stół może być nie tylko wielozadaniowym meblem, ale stanowić również akcent przyciągający wzrok. Jeśli zależy nam na wprowadzeniu wraz z nim żywego koloru i oryginalnych wykończeń do wnętrza, warto samodzielnie zaprojektować taki mebel. Białe stoły na czarnej, metalowej płozie, zielone stoły na skośnym stelażu, a może klasyczne, dębowe blaty na stożkowatych, drewnianych nogach? To tylko niektóre z wariantów stołów dostępnych w ramach wyjątkowego systemu Creative. Sami wiemy przecież najlepiej, jaki stół najbardziej pasuje do naszego salonu, jadalni czy kuchni.

Rozumiemy, że stół to nie tylko mebel, ale część domowego życia. Właśnie dlatego nasze meble łączą w sobie praktyczność z unikalnym designem, dzięki czemu zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie VOX znajdziesz stoły w każdym stylu – nowoczesny stół z metalowymi nogami czy klasyczny stół dębowy. Trwałe drewniane stoły z dodatkowymi półkami lub szufladami pomogą zachować porządek i organizację.

Online store hotline
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. All rights reserved.
/