Home
/Furniture

Dressing tables

80 products

Biurko Spot Young

Biurko Spot Young

549 złStół rozkładany Spot Young

Stół rozkładany Spot Young

1 990 zł


25 of 80 products
80 products

Sypialnia, przedpokój, pokój nastolatki – w tych pomieszczeniach toaletka sprawdza się najlepiej. Ten niewielki stolik z szufladami czy wnękami jest sposobem na zaaranżowanie eleganckiego kącika urody. Wystarczy zestawić go z lustrem, dobrym oświetleniem i krzesłem, by zyskać wygodne miejsce do wykonywania makijażu i układania włosów. W przedpokoju czy salonie zgrabny stolik może posłużyć jako konsola, na której warto wyeksponować dekoracje i pamiątki.

Zwracajmy uwagę na rozwiązania pozwalające jeszcze lepiej zagospodarować przestrzeń. Przykładem może być wielofunkcyjna toaletka z lustrem, które można złożyć, zyskując stolik idealny do pracy. W ofercie sklepu VOX dostępna jest także toaletka z przedłużonym blatem, który można oprzeć na niskim regale oraz model wyposażony w reling, na którym zamocujemy lustro.

Pojemna toaletka kosmetyczna z szufladami

Toaletki kosmetyczne to niewielkie, płytkie stoliki, które ustawiamy przed lustrem. Mają służyć do przechowywania podręcznych kosmetyków do makijażu i pielęgnacji, a także funkcjonować jako stanowisko, przy którym wykonujemy makijaż. Dobierając idealny model, warto zwrócić uwagę na obecność szuflad i schowków. Ukryjemy w nich kosmetyki, akcesoria do włosów i biżuterię, chroniąc je przed kurzem. W przypadku wielu produktów kosmetycznych istotna jest także ochrona przed słońcem – pojemne szuflady to najlepsze miejsce do przechowywania produktów wrażliwych na światło.

Możemy zdecydować się na toaletkę, w której znajduje się jedna duża szuflada, dwie mniejsze lub układ mieszany – szuflada oraz pojemna wnęka, gdzie można wsunąć na przykład szczotkę do włosów. Na blacie stolika w naszym prywatnym kąciku urody można ustawić kolekcję perfum, ulubioną roślinę w dekoracyjnej doniczce, stojak na biżuterię lub inne drobiazgi uprzyjemniające nam czas pielęgnacji.

Kolor toaletki i rodzaj stelaża – jaki wybrać?

W ofercie marki VOX znajdziemy toaletki o blacie prostokątnym lub półokrągłym dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Można zdecydować się na drewniane wykończenie korpusu, dobierając odcień laminatu do kolorystyki pozostałych mebli. Klasyczną propozycją jest toaletka biała lub szara, a także modele w jasnym kolorze z elementami drewnianymi.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by toaletka wyróżniała się we wnętrzu oryginalnym kolorem. W przypadku niektórych modeli można swobodnie łączyć różne rodzaje wykończenia, a także decydować o liczbie szuflad, rodzaju uchwytów, kształcie stelaża i materiale, z którego jest wykonany. Sami wybieramy, czy wolimy wykończenie w odcieniu drewna, czy może jego połączenie z butelkową zielenią, indygo lub nude. Dobieramy stelaż: ukośne lub proste drewniane nogi, metalową płozę czy stelaż z giętego metalu. Ostatni krok to wybór uchwytów naszej toaletki do sypialni – mogą być skórzane, drewniane i metalowe o różnym kształcie. Efektem jest nowoczesna toaletka perfekcyjnie dopasowana do naszych potrzeb i gustu.

Toaletka z zamykanym lustrem i inne wielofunkcyjne rozwiązania

Toaletka z lustrem, które da się złożyć, to propozycja do niewielkich mieszkań – tam wielofunkcyjne rozwiązania są na wagę złota. Taki mebel może posłużyć nie tylko do celów kosmetycznych. Sprawdzi się również jako biurko do pracy przy laptopie, podczas pisania dziennika oraz wielu innych aktywności. Wystarczy tylko zadbać o dobre oświetlenie toaletki, a także wygodne krzesło, by stanowisko pracy było w pełni komfortowe i umożliwiało zachowanie właściwej pozycji kręgosłupa.

Ciekawie prezentuje się toaletka z relingiem, który może posłużyć do zamocowania lustra, zawieszenia lampek, dekoracji lub pojemników do przechowywania drobiazgów. Możliwość montażu blatu na trzech różnych poziomach sprawia, że model sprawdzi się również w roli biurka w pokoju dziecięcym – łatwo dostosujemy go do wzrostu dziecka. Toaletka z przedłużonym blatem także może być wykorzystana jako miejsce do pracy i nauki. Wystarczy oprzeć ją z jednej strony na komodzie lub regale z tej samej serii, by zyskać użyteczną przestrzeń roboczą.

Online store hotline
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. All rights reserved.
/