Home
/Furniture

Desks

127 products

Podłoga winylowa GERFLOR Rigid 55 Acoustic Cartago 35660010

Podłoga winylowa GERFLOR Rigid 55 Acoustic Cartago 35660010ORDER WITH 0% INSTALMENTS

We offer real 0% instalments on vox.pl and in VOX stores. The interest rate is 0% from 3 to 20 instalments.

25 of 127 products
127 products

Biurko to niezbędny mebel w każdym domowym biurze, pokoju dziecięcym czy młodzieżowym. Odpowiednio dobrane pod względem indywidualnych potrzeb, uprzyjemni naukę i pracę, a po godzinach posłuży jako kreatywna przestrzeń do twórczego rozwoju lub tymczasowa toaletka. Może stanowić serce wnętrza lub znajdować się w jego kącie jako praktyczny dodatek.

Dobierając idealne biurko do domu, warto mieć na uwadze dostępną przestrzeń i pamiętać o wszelkich rolach, jakie będzie pełnić. Nie bez znaczenia jest również jego wygląd, który powinien dopełniać charakter wnętrza. W ofercie VOX znajdują się nowoczesne biurka, które dzięki swojej funkcjonalności i ergonomii spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Stylowe biurka komputerowe do domowego biura

W naszych czterech kątach biurka coraz częściej służą jako stoliki pod komputery. Duża przestrzeń robocza, na której zmieści się spory monitor, wygodna klawiatura i myszka oraz inne niezbędne akcesoria, przydaje się nie tylko do codziennej pracy zdalnej, ale również do grania w gry. 

Wybierając biurko komputerowe do gabinetu czy sypialni, warto zwrócić uwagę, aby w tylnej części blatu miało rynnę na listwę zasilającą, do której będzie można podłączyć potrzebne sprzęty. Ukryjemy tym samym kable i zapobiegniemy gromadzeniu się kurzu. Duży blat może posłużyć także jako stolik na segregatory z ważnymi dokumentami oraz stos notatników czy książek.

Osoby, które spędzają czas przed monitorem wieczorami, docenią stylowe biurko komputerowe z szufladami, wyposażone w oświetlenie LED. Przydatna może okazać się również otwarta wnęka pod blatem. Wsuniemy do niej laptopa, zyskując wolną przestrzeń. Jeśli lubimy mieć pod ręką wiele przedmiotów, wybierzmy biurko pod komputer z dużą ilością miejsca do przechowywania.

Nowoczesne biurko: białe, czarne, a może drewniane?

Nowoczesne biurka cechuje prostota i funkcjonalność. Takie meble często posiadają sprytne mechanizmy i innowacyjne rozwiązania, które usprawniają pracę i ułatwiają przechowywanie wszelkich potrzebnych przedmiotów. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi wpasują się w niemal każde wnętrze, a o ich charakterze decyduje sposób zagospodarowania blatu i pozostałych dostępnych przestrzeni.

Biurka nowoczesne to nie tylko minimalistyczne meble, utrzymane w neutralnych odcieniach. Białe biurko posłuży nam przez lata i nie będzie nas ograniczać podczas zmiany wystroju. Możemy dobrać do niego każdą lampę do pracy oraz wszelkie organizery i pojemniki, nie martwiąc się o spójność aranżacji. Równie dużą swobodę zapewnia czarne lub szare biurko.

Ciekawym rozwiązaniem do nowoczesnego wnętrza będzie również klasyczne, drewniane biurko, przypominające zwykły stolik. Pod przestronnym blatem takiego mebla mogą znaleźć się poręczne wnęki lub praktyczne szuflady, które pozwolą utrzymać porządek wśród drobiazgów. Biurko w kolorze drewna dodatkowo ociepli domowe biuro, wprowadzając do wnętrza odrobinę przytulności.

Dobrze dobrane biurko – jaką wysokość wybrać?

Biurka to solidne stoły, które służą nam do pracy przez wiele godzin dziennie. Niezależnie od tego, czy wybierzemy biurka narożne, biurka gamingowe czy stylowe biurka sosnowe z szufladami, warto wziąć pod uwagę dwie kluczowe kwestie, takie jak wysokość mebla i jego stabilna konstrukcja.

Optymalna wysokość biurka zależy od wzrostu użytkownika. Standardowo możemy przyjąć, że mebel powinien mieć wysokość od 71 do 76 cm, licząc od podłogi do górnej powierzchni blatu. Ta wysokość jest zazwyczaj odpowiednia dla osób o średnim wzroście. Dla osób wyższych lub niższych doskonałe rozwiązanie stanowią biurka z regulacją wysokości, które można dopasować do swoich potrzeb.

Jak sprawdzić, czy biurko do nas pasuje? Gdy siedzimy przy blacie, nasze oczy powinny być skierowane na górną część monitora komputerowego. Dzięki temu unikniemy nadmiernego pochylania się i zmniejszymy obciążenie szyi oraz kręgosłupa podczas przebywania przy biurku.

Online store hotline
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. All rights reserved.
/