Home
/Furniture

Corner wardrobes

80 products

Desk Spot Young

Desk Spot Young

549 złExtendable table Spot Young

Extendable table Spot Young

1 990 zł


ORDER WITH 0% INSTALMENTS

We offer real 0% instalments on vox.pl and in VOX stores. The interest rate is 0% from 3 to 20 instalments.

25 of 80 products
80 products

Szafy narożne są doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza podczas urządzania małych pomieszczeń. Takie meble będą sprzyjać utrzymaniu porządku, estetycznie zagospodarują puste naroża pokoi i staną się ozdobą przestrzeni.

Nowoczesna szafa narożna, znana też jako szafa rogowa, może stać się funkcjonalnym elementem wyposażenia przedpokoju, sypialni, garderoby, pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Dzięki niej zyskamy sporo miejsca do organizacji ubrań czy akcesoriów i poskromimy panujący chaos.

Funkcjonalne szafy narożnikowe z oferty VOX sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Szeroka oferta szaf narożnych pozwala każdemu znaleźć najlepsze rozwiązania dla siebie.

Jak wyposażyć szafę narożną?

Nowoczesne szafy narożne, podobnie jak klasyczne szafy, posiadają funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym przechowywanie staje się łatwiejsze. Mogą być wyposażone w drążek na wieszaki, standardowe półki na ubrania czy szuflady na osobistą garderobę.

Żeby jeszcze bardziej ułatwić sobie organizację, warto zadbać o dodatkowe akcesoria. Wnętrze mebla praktycznie uzupełnią pudła, kosze i niewielkie pojemniki na drobiazgi. Nie bez znaczenia jest dobrze dobrane wyposażenie. Im więcej przydatnych rozwiązań, tym łatwiej będzie utrzymać w domu porządek.

Wybierając szafę narożnikową, dobrze postawić na model wyposażony w oświetlenie LED z czujnikiem ruchu. To proste rozwiązanie wyróżnia niezwykła funkcjonalność. Dzięki niemu nie trzeba zapalać głównego źródła światła w pokoju, aby dojrzeć zawartość wnętrza szafy. Doskonale sprawdzi się w sypialni, kiedy będziemy kompletować elementy garderoby, nie budząc jednocześnie śpiącej obok osoby.

Szafa narożna w małym pokoju – sposób na sprytnie wykorzystaną przestrzeń

Szafy narożne pozwolą na funkcjonalne zagospodarowanie niewielkiego pomieszczenia. Te sprytne modele sprawią, że puste kąty wypełni funkcjonalna garderoba. Dzięki nim każdy centymetr będzie wykorzystany, a wnętrze zyska dodatkową przestrzeń do przechowywania. Miejsce, w którym musiałaby stać standardowa szafa jesteśmy wtedy w stanie dowolnie zagospodarować.

Szafy narożne są wyjątkowo pojemne. Ze względu na swoją dużą głębokość i praktyczne półki, oferują wiele przestrzeni do przechowywania odzieży i innych akcesoriów. To duża zaleta, zwłaszcza że są zaprojektowane tak, by móc wygodnie sięgać w każdy ich zakamarek. 

Organizując wnętrze mebli rogowych, warto w głębszej części poukładać ubrania, których nie nosimy na co dzień. Ulubione spodnie i t-shirty lepiej położyć w pierwszym rzędzie, by zawsze były w zasięgu ręki i wzroku.

Biała czy kolorowa – jaką szafę narożną wybrać?

Wbrew pozorom wybór kolorystyki szafy narożnej ma duże znaczenie. Zwłaszcza jeśli mebel ma tworzyć udane połączenie z innymi elementami wyposażenia wnętrza. W ofercie VOX dostępne są szafy narożnikowe z elementami drewna, w kolorach uniwersalnej bieli czy beżu, jak również nowoczesne szafy narożne w wyrazistych barwach, jak zieleń czy grafit.

W niewielkich wnętrzach doskonale sprawdzą się jasne szafy rogowe, które sprawią, że przestrzeń optycznie wyda się większa i lżejsza, a przy tym nie będą rzucać się w oczy. Jeśli zależy nam, by pomieszczenie zyskało oryginalny charakter, warto postawić na szafy narożne z kolorowymi frontami.

Szafy narożnikowe – sprawdzone schowki na kurtki i płaszcze

Szafy narożne są dobrą alternatywą dla mebli do zabudowy, które wykonywane są na wymiar wnętrza. Dobrze wpasują się w nieustawne naroża i pozwolą praktycznie je wykorzystać. Szafy rogowe doskonale sprawdzą się nie tylko w sypialni, ale także w nieustawnym przedpokoju, w którym zazwyczaj brakuje miejsca na obszerną zabudowę, mieszczącą wszystkie kurtki i płaszcze.

Urządzając wnętrze, warto uzupełnić je o dodatkowe meble, które jeszcze bardziej zwiększą jego funkcjonalność. W przedpokoju sprawdzą się szafki na buty i podręczne produkty, lustra, wieszaki na ubrania i ławki do przedpokoju.

Online store hotline
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. All rights reserved.
/