Home
/Furniture

Shelves

80 products

Biurko Spot Young

Biurko Spot Young

549 złStół rozkładany Spot Young

Stół rozkładany Spot Young

1 990 zł


25 of 80 products
80 products

Półki wiszące sprawdzą się w różnych pomieszczeniach i pomogą zwiększyć ich funkcjonalność. Otwarte półki na ścianę to idealne miejsce do wyeksponowania dekoracji, książek i roślin doniczkowych. Wisząca półka z drzwiczkami sprawdzi się do przechowywania domowych drobiazgów i będzie ułatwiać utrzymanie porządku.

Łącząc ze sobą zestaw półek o odmiennej konstrukcji, możemy stworzyć oryginalną kompozycję ścienną. W poszukiwaniu inspiracji na wiszące półki na ścianę warto zapoznać się z różnymi pomysłami.

Nowoczesne półki wiszące na ścianę – rozwiązanie do każdego wnętrza

Praktyczne półki ścienne z oferty VOX, wykonane z solidnych materiałów odpornych na zarysowania i zabrudzenia, sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. To dobry pomysł, jeśli zastanawiamy się, co dać na pustą ścianę, aby ją ozdobić. Półki na książki zamienią ją w funkcjonalną przestrzeń do przechowywania lub ekspozycji dodatków. Dzięki nim pionowa płaszczyzna zmieni swoje przeznaczenie, stanie się użyteczna, a przy okazji pozwoli zaoszczędzić miejsce na podłodze.

Dostępne są praktyczne półki regałowe z osobnymi wnękami, ozdobne półki otwarte, jak również modele z drzwiczkami i funkcjonalnymi haczykami oraz minimalistyczne półki wiszące narożne. Różnorodność form i wymiarów oraz nowoczesny design produktów sprawia, że łatwo dopasują się do każdego pomieszczenia.

Wiszące półki regałowe – idealne miejsce do przechowywania

Jeśli na klasycznych regałach wciąż brakuje miejsca do przechowywania, warto dokupić do nich półki regałowe. Mogą one pełnić funkcję nadstawki, zawisnąć na ścianie, a w razie potrzeby znaleźć miejsce na podłodze. Do wyboru mamy modele poziome i pionowe o różnym układzie półek. Dostępne są także półki wiszące na ścianę w kształcie litery L. Wykonane z płyty meblowej, nie obciążą zbytnio ściany.

Półki do pokoju dziecięcego o zróżnicowanej wielkości przegród ułatwiają przechowywanie zabawek, skarbów i gadżetów. Zmieszczą się na nich przedmioty o różnym rozmiarze i kształcie. Meble tego typu świetnie sprawdzają się w roli półek na dziecięce książki, puzzle i gry planszowe. Równie dobrze można wykorzystać je w salonie, sypialni, łazience lub przedpokoju, zyskując dodatkowe miejsce dla bibelotów.

Półki ścienne w stylu nowoczesnym to idealne rozwiązanie do każdej aranżacji – efektywna organizacja przestrzeni jest zawsze w modzie. Wiszące półki na kwiaty pomogą nam uporządkować kolekcję ulubionych roślin, a samowisząca półka nad łóżkiem pomieścić książki.

Spokojna kompozycja czy odważny miks? Dobieramy półki ścienne

Wszystkie meble dostępne w naszej ofercie w obrębie danej kolekcji można ze sobą dowolnie zestawiać, tworząc harmonijne aranżacje i mając pewność, że produkty będą do siebie pasować. Nowoczesna półka na ścianę uzupełni wygląd regału, szafki RTV, biurka, toaletki czy komody, zwiększy ilość miejsca do przechowywania i urozmaici wygląd pustej ściany.

W przypadku niektórych kolekcji wygląd półki podwieszanej możemy dostosować do indywidualnych potrzeb. Samodzielnie decydujemy o układzie półek i kolorystyce, możemy także dobrać fronty i uchwyty. Wybierając wersję z drzwiczkami, zyskujemy miejsce na rzeczy, które chcemy ochronić przed kurzem lub po prostu schować na jakiś czas, np. ładowarki, kable czy rzadziej używane akcesoria. Co istotne, drzwiczki wszystkich półek ściennych dostępnych w VOX zostały wyposażone w system cichego domykania.

Otwarte półki ścienne – jak je wykorzystać?

Decydując się na otwarte półki na ścianę, zyskujemy okazję do zaprezentowania przedmiotów o dekoracyjnym charakterze. Mogą to być wazony z kwiatami, oparte o ścianę dekoracje ścienne, ramki na zdjęcia czy pamiątki z podróży. Otwarte półki nad biurko pomieszczą rozmaite podręczniki i pomoce naukowe, a półki regały w kuchni sprawdzą się jako schowek na przyprawy i przepiśniki.

Nowoczesne półki wiszące, w związku z brakiem drzwiczek, nie dają zbyt wiele możliwości przechowywania. Jeśli jednak ustawimy na nich dekoracyjne pojemniki i pudełka, możemy ukryć ulubione przedmioty i zawsze mieć je w zasięgu ręki.

Oryginalne półki drewniane na ścianę same w sobie mogą stać się największą ozdobą wnętrza. Ciekawie będą prezentować się półki na książki powieszone tuż obok siebie w linii prostej, jak i te zamontowane asymetrycznie. W zależności od kompozycji mogą tworzyć dynamiczny układ lub formę schodków wędrujących aż pod sufit. Jeśli zależy nam na zwiększeniu dynamiki kompozycji, warto łączyć ze sobą różne rozmiary mebli i ich kolory.

Online store hotline
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. All rights reserved.
/