Extendable dining tables
Home
/Furniture

Extendable dining tables

5 products

Szafa 2-drzwiowa Altitude
Szafa 2-drzwiowa Altitude arrangement

Szafa 2-drzwiowa Altitude

1 690 zł


5 of 5 products
5 products

Miejsce na rozgrywki w planszówki, prywatny kącik biurowy, przestrzeń do nauki lub po prostu punkt spotkań dla całej rodziny – stoły mogą służyć wielu celom, w zależności od naszych bieżących potrzeb. Warto więc kupić mebel, który będzie w stanie dostosować się do różnorodnych zastosowań. Idealnie sprawdzi się pomysłowy model rozkładany. Jego wszechstronność i łatwość adaptacji pozwalają na szybką zmianę rozmiaru blatu, by dostosować go do aktualnych wymagań i konfiguracji przestrzeni. Rozkładany stół sprawia, że w kilka chwil można przekształcić domowe biuro w przestronne miejsce gotowe na elegancką kolację.

Stoły rozkładane są wyjątkowo praktyczne. Stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie elastyczność i funkcjonalność w swoim domu. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór nowoczesnych stołów rozkładanych, które doskonale wpisują się w potrzeby zarówno małych, jak i dużych przestrzeni, zapewniając komfort użytkowania i możliwość dostosowania do liczby gości. 

Wybierając mebel do swojego domu, nie rezygnujmy również z estetyki. W VOX znajdziemy stoły w różnych wersjach kolorystycznych – tradycyjny czarny stół rozkładany, taki z białym blatem czy kolorowym. Nie ogranicza nas także kształt. Stół okrągły rozkładany czy prostokątny – wszystkie modele są na wyciągnięcie ręki.

Stoły rozkładane – nowoczesne spojrzenie na tradycyjną jadalnię

Podczas wyboru stołu do jadalni uwzględnijmy zarówno liczbę domowników, jak i odwiedzających nas osób. Szczególnie że dzięki rozkładanemu stołowi możemy zorganizować przyjęcie nawet w niewielkim mieszkaniu. Taki mebel na co dzień zajmuje mało miejsca, więc sprawdzi się również w kąciku jadalnianym w salonie. Jeśli będziemy potrzebować większego blatu, szybko przekształcimy kwadratowy stół rozkładany w prostokątny, a okrągły – w owalny.

Nawet jeśli nasza jadalnia jest przestronna, warto postawić na sprytny, rozkładany stół. Dobrze sprawdzi się duży mebel z drewnianymi nogami i wnęką na świeże zioła, przyprawniki czy wazony z kwiatami. Praktyczne szufladki pod jego blatem wykorzystamy na dodatkowe sztućce i serwetki. Rozkładany stół do salonu może mieć zaokrąglone rogi, dzięki czemu opieranie rąk będzie przyjemne, a mali goście nie nabiją sobie guza.

Stoły kwadratowe rozkładane, a może owalne – jak wybrać najlepszy model?

Czy okrągły stół jest lepszy od prostokątnego lub kwadratowego? Nie ma idealnej odpowiedzi na to pytanie. Zależy to od wielu czynników, takich jak rozmiar i układ dostępnej przestrzeni, liczba domowników oraz osobisty styl i preferencje.

Okrągłe stoły rozkładane ułatwiają rozmowy, ponieważ każdy z zaproszonych gości siedzi w równym oddaleniu od pozostałych osób. Dodatkowo rozsuwane stoły owalne mogą lepiej pasować do mniejszych pomieszczeń lub kuchni, oferując więcej przestrzeni do poruszania się wokół. Brak ostrych kantów sprawia też, że stoły rozkładane okrągłe są bezpieczniejszym wyborem w domach z małymi dziećmi.

Kwadratowe i prostokątne stoły składane zwykle oferują za to więcej miejsca do siedzenia, co jest idealne dla większych rodzin lub osób często organizujących przyjęcia. Dodatkowe, prosto zakończone blaty łatwiej dopasować do większości aranżacji pomieszczeń, szczególnie tych o prostokątnym kształcie. Stoły rozkładane mogą też posłużyć za dodatkową przestrzeń roboczą w kuchni lub jadalni.

Stoły rozkładane: design i funkcjonalność

VOX posiada szeroką ofertę stołów rozkładanych w różnych stylach, od klasycznych po nowoczesne, dzięki czemu będą stanowić idealne wyposażenie każdego wnętrza. Meble wykonane z różnych materiałów wysokiej jakości są przy tym trwałe i odporne na uszkodzenia.

Kwintesencją funkcjonalności jest stół drewniany rozkładany, który po rozłożeniu wraz z dodatkowymi krzesłami jest zdolny pomieścić wielu dodatkowych gości. Drewniany stół lub model z wzorem drewna dębowego czy bukowego posłuży nam przez długie lata, harmonijnie dopasowując się do aktualnego wystroju wnętrza. Możliwość rozłożenia i tradycyjny wygląd sprawia, że stół z drewnianym blatem lub drewnianymi nogami jest doskonałym wyborem dla domów o zmiennych potrzebach.

Ogromną popularnością cieszą się też rozkładane stoły w stylu skandynawskim o minimalistycznej formie. Często posiadają metalowe nogi i okrągły kształt blatu. Na co dzień mały stół rozkładany w wyjątkowe wydarzenia zaoferuje wielki blat.

Oszczędność przestrzeni bez kompromisów

Sprytny stół rozkładany to idealne rozwiązanie dla osób urządzających małe mieszkanie lub dom, gdzie każdy centymetr przestrzeni ma znaczenie. Pozwalają one na oszczędność miejsca na co dzień, jednocześnie oferując elastyczność i możliwość adaptacji do różnych potrzeb i okazji.

Stoły rozsuwane cieszą się dużą popularnością właśnie ze względu na swoją niezwykłą funkcjonalność. Mogą służyć jako kompaktowe miejsce do codziennych posiłków, a w razie potrzeby łatwo je przekształcić, aby pomieścić dodatkowe osoby. To sprawia, że są one doskonałym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych przestrzeni.

Nowoczesne stoły rozkładane VOX są również niezwykle praktyczne, ponieważ często wyposażone są w szuflady czy półki, które pozwalają na przechowywanie tekstyliów stołowych i podkładek oraz innych przedmiotów niezbędnych podczas posiłków. To dodaje im dodatkowej wartości, sprawiając, że wybrany przez nas prostokątny lub okrągły stół rozkładany jest jeszcze bardziej funkcjonalny.

Online store hotline
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. All rights reserved.
/