Home
/Furniture

Armchairs

3 products

Customize


Narożnik z funkcją spania Nilla

Narożnik z funkcją spania Nilla

from 4 790 zł
New


3 of 3 products
3 products

Wygodny fotel wypoczynkowy, który sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu i elastycznie dopasuje do wystroju wnętrza. Powiększy zestaw wypoczynkowy w salonie, stworzy komfortowy kącik do czytania w sypialni, w pokoju dziecięcym zadba natomiast o to, by maluchowi było wygodnie podczas zabawy, a rodzicom – w trakcie lektury bajki na dobranoc.

W naszej ofercie znajdują się rozmaite fotele wypoczynkowe. Możemy wybierać spośród popularnych foteli uszaków, foteli z ozdobnym pikowaniem, eleganckich modeli pudełkowych na wysokich nóżkach czy bardziej nowoczesnych propozycji o oryginalnych kształtach. Ciekawą alternatywę stanowią też pufy worki, których kształt można dopasować do pozycji siedzenia czy leżenia.

Fotele wypoczynkowe – jak dobrać odpowiednie siedziska? 

Jeśli w naszym salonie nie ma zbyt dużo miejsca, możemy zdecydować się na mniejsze meble wypoczynkowe. W tej roli dobrze sprawdzą się fotele. Nie dość, że będą wygodnym siedziskiem, to jeszcze ciekawie dopełnią wystrój każdej aranżacji i zapewnią indywidualny komfort na co dzień.

Nowoczesne fotele wcale nie muszą stanowić kompletu z sofą lub narożnikiem. Wybierając wygodny mebel z innej kolekcji, możemy stworzyć oryginalną kompozycję i nadać wnętrzu charakteru. Dobrze jednak zadbać o to, by meble miały choć jeden wspólny mianownik. Może to być styl nóżek, kolor lub faktura tkaniny czy kształt.

Dla jeszcze większego komfortu relaksu fotele w salonie warto uzupełnić o podnóżki, by wygodnie rozprostować nogi po ciężkim dniu pracy.

Wygodny fotel do czytania

Każdy miłośnik książek wie, że wygodne miejsce do czytania to podstawa udanej lektury. Nie trzeba być jednak posiadaczem fotela z funkcją relaks, by czerpać z niego prawdziwą przyjemność. Jak wybrać odpowiedni fotel wypoczynkowy, który zachwyci komfortem użytkowania i pozwoli bez reszty zanurzyć się w ulubionej książce na długie godziny?

Fotele do czytania powinny wyróżniać się wysokim i lekko pochylonym oparciem, które pozwoli komfortowo rozłożyć się z lekturą w ręku. Najlepiej jeśli zagłówek mebla będzie sięgać powyżej głowy, by móc wygodnie się oprzeć i nie obciążać pleców. Dobrze jeśli fotel będzie wyposażony w wygodne siedzisko i podłokietniki, na których oprzemy ramiona lub filiżankę z herbatą.

Aranżując kącik do czytania, należy pamiętać o odpowiednim oświetleniu. W tej roli idealnie sprawdzi się lampa podłogowa z opcją regulacji kąta padania światła.

Stylowe fotele wypoczynkowe do każdej aranżacji

Dla każdego stylowy fotel może oznaczać coś innego. Niektórzy cenią sobie meble w stylu glamour czy stylu vintage, podczas gdy inni chętnie postawiliby na meble w stylu skandynawskim. Szeroka oferta foteli VOX, które możemy wykończyć jedną z wielu przyjemnych w dotyku tkanin, wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom. Miękkie, wygodne, z podnóżkami lub regulowanymi podłokietnikami, dają wiele możliwości indywidualnej aranżacji wnętrza.

Myśląc o miłośnikach elegancji, oferujemy klasyczne fotele pokojowe z wysokimi podłokietnikami oraz proste fotele wypoczynkowe osadzone nisko nad podłogą. Osoby, które lubią wnętrza inspirowane naturą mogą zwrócić uwagę na fotele w neutralnych kolorach, jak butelkowa zieleń, które unoszą nad ziemią drewniane nóżki. Nowoczesne fotele wypoczynkowe o kubistycznych formach powinny przypaść do gustu osobom, które lubią prosty, nienarzucający się styl.

Wygodny fotel wypoczynkowy w pokoju dziecka

Pokoje dziecięce i młodzieżowe rządzą się swoimi prawami. Fotele, które w nich ustawimy powinny być przede wszystkim wielofunkcyjne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. W końcu będą musiały sprostać wielu wyzwaniom.

Idealny fotel dla dziecka powinien być przede wszystkim wygodny, by młody człowiek mógł się na nim doskonale zrelaksować. Dobrze sprawdzi się model wyposażony w miękkie siedzisko i głębokie oparcie dla pleców.

W pokoju dziecka klasyczne fotele wypoczynkowe doskonale zastąpią miękkie fotele. Wypełnione sypkim granulatem, będą elastycznie dopasowywać się do kształtu ciała i ulubionej pozycji użytkownika. Dzięki temu, że są naprawdę lekkie, będzie można je bez trudu przenosić z miejsca na miejsce. To doskonała propozycja dla miłośników gier komputerowych.

Online store hotline
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. All rights reserved.
/