Łóżka tapicerowane

o kolekcji
Wszystkie produkty
Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

image

Komfort

Łóżka tapicerowane VOX nadają sypialni przytulny charakter. Miękki, miły w dotyku zagłówek stanowi wygodne oparcie dla głowy lub pleców i oddziela od chłodu ściany, a szeroka powierzchnia spania zapewnia dużo miejsca na spokojny sen.

image

Personalizacja

Nasze łóżka tapicerowane możesz w pełni dostosować do swoich upodobań. To tylko kilka prostych kroków. W intuicyjnym konfiguratorze dobierzesz kształt zagłówka, rodzaj tkaniny obiciowej i jedną z wersji drewnianych nóżek.

image

Przechowywanie

Wyściełana tkaniną skrzynia pomieści pościel, sezonową odzież i zabawki. Nie posiada wewnętrznych przegród, dzięki czemu możesz przechowywać tu przedmioty o różnej wielkości. Codzienne korzystanie ze schowka ułatwi uchylny stelaż.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Łóżko Harmonic

Wyraźne pikowanie zagłówka będzie oryginalnym akcentem sypialni. Ozdobne oparcie pokochają osoby ceniące sobie zabawę formą.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Projektanci

Projektanci

Joanna Leciejewska i Olgierd Jaskulski „Inspiracją były wakacje. A dokładniej - wygodne łóżka hotelowe. Dlaczego we własnym wnętrzu nie mieć takiego? Tapicerowanego, miękkiego, które zapewnia komfort i miły, przytulny nastrój w sypialni. Łóżko jest nie tylko wygodne i eleganckie, ale też uniwersalne - komponuje się z innymi kolekcjami VOX.”

Joanna Leciejewska

Projektantka w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, projektowania opakowań oraz graficznego. Kolejnymi kluczowymi obszarami jej pracy są oświetlenie i projektowanie mebli. Otrzymała nagrody takie jak: Red Dot Award, Must Have, TOP DESIGN award, Dobry Wzór, nagroda Philips EKODESIGN. W 2013 r. otrzymała tytuł Designera Roku przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Olgierd Jaskulski

Absolwent School of Form, katedry wzornictwa Uniwersytetu SWPS, na specjalizacji Industrial Design. W pracy projektowej łączy podejście humanistyczne z wiedzą o technologii. Projekty zaczyna od analizy wiedzy o człowieku, badania jego potrzeb oraz stylu życia.

produkty
Łóżka tapicerowane

34 produkty

Panel tapicerowany Regular 1 Soform

Panel tapicerowany Regular 1 Soform

49 zł
+9Panel tapicerowany Regular 3 Soform

Panel tapicerowany Regular 3 Soform

84 zł
+10


25 z 34 produktów
34 produkty
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/