Sypialnia jest prywatnym azylem, który tworzy przestrzeń do odpoczynku. Jeśli zależy nam na aranżacji maksymalnie komfortowego wnętrza, warto pomyśleć o zakupie łóżka tapicerowanego. Sprawdzi się również wtedy, kiedy kluczowym elementem wystroju ma być przytulność.


Aranżacja sypialni z łóżkiem tapicerowanym niesie ze sobą wiele możliwości. Rama mebla może być minimalistyczna albo rzucać się w oczy. Utrzymana w stonowanych kolorach lub mocnych barwach. Posiadać wysokie wezgłowie do czytania bądź efektowne tło w postaci tapicerowanej ściany. Łóżko możemy zaprojektować samodzielnie, korzystając z szerokiego wyboru tkanin oraz różnych kształtów nóżek. Ustawione w centrum sypialni, zadziała kojąco na zmysły i sprawi, że wnętrze już od progu będzie zachęcać do odpoczynku.

Jak dobrać łóżko tapicerowane do sypialni?

Długość i szerokość łóżka dopasujmy do naszych preferencji oraz wielkości wnętrza. łóżko Harmonic o szerokości 120 cm pozwoli wygodnie wypocząć w pojedynkę, a model 140 x 200 cm stworzy więcej miejsca dla pary. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zapewnić sobie iście królewską przestrzeń do nocnego wypoczynku, wybierając łóżko tapicerowane o szerokości 160 cm. Oprócz wymiarów, warto zadbać również o jakość łóżka i zdecydować się na solidny mebel z wytrzymałą ramą.

Kiedy wnętrze sypialni jest niewielkie albo w domu pojawiają się dzieci, będziemy potrzebować dodatkowych schowków. Łóżko tapicerowane z pojemnikiem pomoże przechować pościel, sezonową odzież i zabawki. Przydadzą się również wysokie nóżki. Dzięki nim łóżko optycznie zyska na lekkości i łatwiej będzie utrzymać pod nim porządek.

Wygląd łóżka możemy dopasować do swojego pomysłu na sypialnię, wybierając idealną tkaninę. Rozmaite materiały różnią się od siebie teksturą, kolorem, a także funkcjami. Dostępne są tkaniny obiciowe o zwiększonej odporności na ścieranie, materiały łatwe w czyszczeniu, a także przyjazne zwierzętom. W salonach VOX można je zobaczyć na żywo i dotknąć, uruchomić zmysły i podjąć najlepszą możliwą decyzję. W razie wątpliwości zawsze możemy zasięgnąć opinii doradcy.
 

Produkty z artykułu

Łóżko tapicerowane 160x200 Puric
Łóżko tapicerowane 160x200 Puric
od 3 190 zł

Powiązane artykuły

Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/