Dostawa mebli i artykułów dekoracyjnych VOX w sklepie internetowym

Zadecyduj, jak szybko chcesz otrzymać swoje zamówienie. Cena szybkiej dostawy w 3 dni robocze z wniesieniem to tylko 10% wartości Twojego zamówienia (minimalny koszt tej opcji dostawy to 150 zł). Dostawa w 10 dni roboczych ma stałą cenę 110 zł. Możesz zamówić również usługę wniesienia mebli za dodatkowe 3% wartości Twojego zamówienia.

Przy wybranej usłudze wniesienia - wnosimy zamówione meble niezależnie od piętra, nawet w budynkach bez windy. W ramach usługi wniesienia firma transportowa zobowiązana jest do dostarczenia przesyłki do domu / mieszkania (pod wskazany w zamówieniu adres dostawy) za próg lub do pierwszej bariery architektonicznej. Docelowe miejsce powinno być wcześniej przygotowane oraz mieć swobodny dostęp (wystarczająca szerokość drzwi, brak przedmiotów utrudniających transport ręczny).

Większość naszych towarów wysyłana jest z naszych sklepów stacjonarnych, które realizują Twoje zamówienie. Orientacyjne koszty dostawy:

  • na terenie miasta, w którym znajduje się sklep realizujący zamówienie: 130-200 zł brutto
  • jednej palety paneli laminowanych (około 60 paczek = 1 tona) w dowolne miejsce w kraju: 150-200 zł brutto
  • listew przypodłogowych (do 10 szt) w dowolne miejsce w kraju: 66 zł brutto
  • jednej palety z drzwiami (10 par skrzydeł + 10 ościeżnic) w dowolne miejsce w kraju: 350 zł brutto
  • niektóre akcesoria do drzwi i podłóg (klamki, wykończenia do listew itp.): 25 zł brutto

Dokładne wyliczenie kosztów dostawy drzwi, podłóg i ścian następuje po złożeniu zamówienia, ale przed płatnością. Jeśli koszt transportu okaże się zbyt wysoki, anulujemy zamówienie.

Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/