System modułowy

Conffi

o kolekcji
Wszystkie produkty
Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Buduj z modułów

Wybór własnej konfiguracji mebli z kolekcji Conffi to przyjemność łączenia i dobierania elementów. Możesz wybrać klasyczną sofę z trzech modułów i cieszyć się nią przez lata lub zdecydować się na większą ilość elementów i w razie potrzeby wprowadzić do klasycznego układu odrobinę szaleństwa.

Personalizuj

Conffi przybierze dowolną postać i odnajdzie się w każdym wnętrzu, wystarczy, że nadasz mu wybrany kształt i kolor. Wybierz szeroki podłokietnik z zaszewkami lub wąski. Albo zamiast tapicerowanego boku - funkcjonalny kosz metalowy z blatem lub drewnianą półkę. Do wyboru są również cztery rodzaje drewnianych nóżek lub zestaw nóżek metalowych.

Montuj z łatwością

Moduły Conffi zaprojektowaliśmy tak, aby ich montaż przebiegał gładko i bezproblemowo. Pod każdym z modułów znajdują się zębate krokodylki, które połączą poszczególne elementy. W razie przeprowadzki z łatwością rozmontujesz całość i zabierzesz swoje Conffi do kolejnego mieszkania. Dzięki modułowej konstrukcji paczki z poszczególnymi elementami zmieszczą się do windy.

Jak stworzyć własny mebel

System Conffi oferuje niezliczone możliwości. Pozwala zbudować sofę idealnie dopasowaną do wnętrza, korzystając z bogatego wyboru elementów. Wystarczy dostosować jej wykończenie do aranżacji, a układ siedzisk – do aktualnych potrzeb.

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX
Biblioteka<br>materiałów

Biblioteka
materiałów

Zaprojektuj swój pokój w VOXBOX

Podłokietniki i poduszki

Wybierając jeden z dwóch rodzajów podłokietników i poduszek, nadasz Conffi bardziej klasyczny lub nowoczesny charakter. Te elementy definiują zarówno rozmiary mebla, jak i jego stylistykę.

Grynasz Studio

Grynasz Studio

"Przy projektowaniu systemu Conffi, gdzie ilość kombinacji i zestawień jest właściwie nieograniczona, przyświecała nam idea „formy otwartej”. W ten sposób nasz mebel elastycznie i empatycznie wychodzi naprzeciw różnym potrzebom domowników, którzy mają wpływ na ostateczny kształt mebla. "

Produkty z tej kolekcji obecnie są dostępne tylko w salonach VOX

Znajdź swój salon i umów się z doradcą

produkty
Conffi

209 produktów

Łóżko Stige

Łóżko Stige

979 złSzuflada kanapy/łóżka Stige

Szuflada kanapy/łóżka Stige

369 zł


Personalizuj


Łóżko 180x200 Simple

Łóżko 180x200 Simple

od 2 859 zł


25 z 209 produktów
209 produktów
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/