Home
/Furniture

Height adjustable desks

2 products

Isla height adjustable desk with 160 top

Isla height adjustable desk with 160 top

2 890 zł


2 of 2 products
2 products

Biurka

Biurko to niezbędny mebel w każdym domowym biurze, pokoju dziecięcym czy młodzieżowym. Odpowiednio dobrane pod względem potrzeb, uprzyjemni naukę i pracę, a po godzinach posłuży jako kreatywna przestrzeń do twórczego rozwoju lub tymczasowa toaletka. Może stanowić serce wnętrza lub znajdować się w jego kącie jako praktyczny dodatek.

Dobierając idealne biurko, warto pamiętać o wszelkich rolach, jakie będzie pełnić. Nie bez znaczenia jest również jego wygląd, który powinien dopełniać charakter wnętrza. W ofercie VOX znajdują się funkcjonalne i ergonomiczne biurka, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Biurka komputerowe do domowego biura

W naszych czterech kątach biurka coraz częściej służą jako stoliki pod komputery. Duża przestrzeń robocza, na której zmieści się spory monitor, wygodna klawiatura i myszka oraz inne niezbędne akcesoria, przydaje się nie tylko do pracy zdalnej, ale również do grania w gry. Wybierając biurko komputerowe, warto zwrócić uwagę, aby w tylnej części blatu miało rynnę na listwę zasilającą, do której będzie można podłączyć potrzebne sprzęty. Uporządkujemy tym samym kable i zapobiegniemy gromadzeniu się kurzu. Duży blat może posłużyć także jako stolik na segregatory z ważnymi dokumentami oraz stos notatników czy książek.

Osoby, które spędzają czas przed monitorem wieczorami, docenią biurko z wbudowanym oświetleniem LED. Przydatna może okazać się również otwarta wnęka pod blatem. Wsuniemy do niej laptopa, zyskując wolną przestrzeń do innych zastosowań. Jeśli lubimy mieć pod ręką wiele przedmiotów, wybierzmy biurko pod komputer z dużą ilością miejsca do przechowywania.

Nowoczesne biurko: białe, czarne, a może drewniane?

Nowoczesne biurka cechuje prostota i funkcjonalność. Takie meble często posiadają sprytne mechanizmy i innowacyjne rozwiązania, które usprawniają pracę czy naukę i ułatwiają zorganizowanie wszelkich potrzebnych przedmiotów. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi wpasują się w niemal każde wnętrze, a o ich charakterze decyduje sposób zagospodarowania blatu i pozostałych dostępnych przestrzeni.

Myśląc o nowoczesnych biurkach, zwykle mamy przed oczami minimalistyczne meble, utrzymane w neutralnych odcieniach. Białe biurko posłuży nam przez lata i nie będzie nas ograniczać podczas zmiany wystroju. Możemy dobrać do niego każdą lampkę biurkową oraz wszelkie organizery i pojemniki, nie martwiąc się o spójność aranżacji. Równie dużą swobodę zapewnia czarne lub szare biurko.

Ciekawym rozwiązaniem do nowoczesnego wnętrza będzie również klasyczne, drewniane biurko, przypominające zwykły stolik. Pod przestronnym blatem takiego mebla mogą znaleźć się poręczne wnęki lub szuflady, które pozwolą utrzymać porządek wśród drobiazgów.

Dwustronne, narożne, na kółkach: jakie biurko wybrać?

W asortymencie VOX znajdują się biurka odpowiadające na wszelkie potrzeby. Możemy wybrać pomiędzy lewostronnym lub prawostronnym meblem, dzięki czemu zapewnimy sobie maksymalnie komfortowy dostęp do szuflad i innych skrytek. Do wyboru są blaty o różnej szerokości, co pozwala znaleźć odpowiednie biurko również do małego pokoju. Aby zyskać nieco więcej przestrzeni do wykonywania obowiązków, zamiast na tradycyjne małe biurko możemy postawić na biurko narożne, które dyskretnie wpasuje się w kąt pomieszczenia. Dynamicznie zmieniającym się potrzebom dotrzyma z kolei kroku biurko na kółkach, które wygodnie ustawimy w wybranym miejscu.

Zdarza się, że ktoś nam towarzyszy w pracy czy nauce. Ciekawym rozwiązaniem do pokoju dzielonego przez rodzeństwo lub home office użytkowanego przez parę będzie dwustronne biurko. Dobierając do niego ergonomiczne fotele i mobilne kontenerki, zapewnimy obu osobom pełny komfort. Jeśli lubimy wyrażać swoją osobowość poprzez wystrój wnętrza, możemy zdecydować się na biurko z oryginalnym parawanem lub drabinką. Taki mebel będzie pełnić zarówno praktyczne, jak i estetyczne funkcje. Zamontujemy na nim skrzynki i inne organizery, a także łańcuchy lampek czy sezonowe dekoracje. Drewniane, metalowe, wykonane z wytrzymałej płyty wiórowej – odpowiedzi na pytanie, jakie biurko wybrać, jest tyle, ile osób je zadających.

Biurka dla dzieci i młodzieży

Mali użytkownicy mają duże wymagania, którym warto sprostać, dobierając meble do ich pokoju. Jednym z najważniejszych jest biurko, przy którym młode osoby nie tylko czytają i odrabiają lekcje, ale również rysują, malują i rozwijają inne pasje, które mogą zaważyć na ich przyszłości. Optymalna wielkość i wysokość blatu jest równie istotna, co duża przestrzeń do przechowywania książek, zeszytów i akcesoriów papierniczych. Biurko dla dzieci powinno mieć więc zamykane szafki lub pojemne szuflady, które z powodzeniem zastąpią także kontenerki na kółkach.

Jeśli maluch ma mocno określony gust, jego marzenie pozwoli spełnić spersonalizowany mebel. Warto zaprojektować wraz z dzieckiem lub nastolatkiem jego wymarzone biurko, wspólnie decydując o kolorze, konfiguracji wnętrza i wykończeniach. Indywidualność dorastającej osoby pomoże podkreślić biurko młodzieżowe z metalowymi nakładkami, po których można rysować, przyczepiać magnesy i zdjęcia oraz notować ważne informacje. Wybierzmy blat odporny na zabrudzenia i zarysowania, co pozwoli dziecku na pełną swobodę użytkowania.

Online store hotline
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. All rights reserved.
/