Panele tapicerowane

Soform

o kolekcji
Wszystkie produkty

Wiele możliwości

Szeroki wybór kształtów, kolorów i rozmiarów pozwala stworzyć dowolną konfigurację zgraną z istniejącym wnętrzem. Możesz bawić się układami, łącząc modele prostokątne z geometrycznymi czy kwadratowe z owalnymi. Praktycznie zaaranżować ścianę lub ozdobić swoją ulubioną przestrzeń.

Dekoracja i ochrona ściany

Panele tapicerowane Soform zaskakują mnogością zastosowań. Świetnie zdadzą egzamin jako ozdoba całej ściany lub jej fragmentu, posłużą jako wezgłowie łóżka czy wypełnienie wnęki. Miłe w dotyku panele sprawdzą się tam, gdzie chcesz – w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym lub przedpokoju.

image

Gotowe zestawy

Nie chcesz samemu dobierać paneli? Wykorzystaj jeden z gotowych zestawów, stworzonych przez projektantki VOX. Do wyboru masz sety w pięciu rozmiarach i wielu dopasowanych paletach kolorystycznych. Wystarczy wybrać.

Miękka jak poduszka, przyjemna w dotyku niczym ulubiony fotel i efektowna. Dzięki panelom tapicerowanym Soform taka może być każda ściana. A dziesiątki kombinacji kształtów i tkanin pozwolą każdemu stworzyć coś naprawdę unikatowego.

Panele

Panele

Projektantki

Zespół projektowy

Na co dzień łączymy siły z utalentowanymi twórcami. Dzięki ich pasji tapicerowane dekoracje nie tylko cieszą oczy, ale zachęcają również do praktycznego wykorzystania. Kolekcja paneli obejmuje kilka geometrycznych form. Wraz ze starannie dobranymi tkaninami urozmaicają wnętrza i oferują dużą swobodę aranżacji. Tapicerowane zagłówki i wnęki pomagają zbudować przyjazny klimat, a gotowe zestawy zapraszają do zabawy dekoracjami ściennymi.

Natalia Polakowska

Na co dzień spina projektowanie z procesem produkcyjnym. Podkreśla, że ciągle szuka inspiracji i że kocha to, co robi. Motywuje ją fakt, że swoją pracą ulepsza najbliższe otoczenie człowieka. Wyznaje zasadę, zgodnie z którą projektant musi wsłuchiwać się w potrzeby klientów i ich wnętrz. Lubi szukać efektów nie tylko w motywach graficznych, ale również w połączeniach różnych odcieni, struktur i załamań światła

Lidia Galica

Uważa, że wzór nadaje rytm przestrzeni, w której się pojawia. Projektując okładziny, ma więc na uwadze nie tylko zaakcentowanie ściany, ale również budowanie charakteru całego wnętrza. Wierna tradycyjnym metodom, najpierw ręcznie tworzy rysunki, a dopiero później przenosi je do świata cyfrowego. Przy kreowaniu dekorów balansuje pomiędzy geometryzacją a organicznością. Większość z jej projektów zainspirowała natura oraz gama kolorystyczna mebli Creative.

produkty
Panele tapicerowane Soform

Soform
15 produktów

Listwa przypodłogowa VOX Espumo ESP101 biała RAL 9003

Listwa przypodłogowa VOX Espumo ESP101 biała RAL 9003

42,90 zł


15 z 15 produktów
15 produktów
Infolinia sklepu internetowego
67 253 94 94
icon
icon
icon
icon
icon
icon
Copyrights © 2009-2024 VOX. Wszelkie prawa zastrzeżone.
/